Skyscraper City Forum banner
1 - 20 of 35 Posts

·
Robert
9,879 Posts
Discussion Starter · #1 · (Edited)
w dniu dzisiejszym

- Filosss,org.
> - Petr,
> - Kafarek,
> - Mikeleg,
> - Sojuz,
> - Cudak,
> - Leszczu,
> - TVNManiak,
> - Megaptera
> - Stompi

zwiedzili hotel Hilton.
Myśle że warto w tym dziale zaprezentować interesujące zdjęcia naszych forumowiczów i członków stowarzyszenia FRW.

sojuz wkleił zdjęcia do wątku organizacyjnego wycieczki .
Przenoszę..

Podziękowania dla:

Prezesa Filossa - za profesjonalną opiekę

Pana oprowadzającego - za sympatyczne gesty

Reszcie wycieczki - za miłe towarzystwo

Hiltonowi - za światło i dyskretny urok lat 70.

Hilton wewnątrz to bardzo przestronny pełny światła hotel w dyskretnym urokiem wykończenia [detalu].
Obok wielkie budowy ...

Prezesa Filossa - za profesjonalną opiekę

Pana oprowadzającego - za sympatyczne gesty

Reszcie wycieczki - za miłe towarzystwo
potwierdzam.
Oby więcej takich wycieczek na wieze
W planach Prudential i Belvedere Centrum

·
Iroquois of Europe
9,895 Posts
Na początku chciałbym podziękować naszemu sympatycznemu przewodnikowi i filosssowi za organizację wycieczki.

Kilka zdjęć:

Przygotowywane są dekoracje do kolejnej konferencji.

Po wycieczce Robert postanowił zaszaleć. Na zdjęciu ma przymknięte oczy i marzy o świństwach, jakie będzie za chwilę oglądał. :D

·
Moderator
8,191 Posts
Gratuluję i zazdroszczę :) Ja niestety musiałem w robocie siedzieć :cry: Co prawda też już zwiedzałem Hiltona, ale tylko do 4 piętra, więc w ogóle nie ma porównania ;)

·
Requiem for a dream
4,025 Posts
Co to za budowa tam na dole??

·
Iroquois of Europe
9,895 Posts
Fajna wycieczka - dzięki za zdjęcia :) Petr jeśli masz zdjęcie skyline w wyższej rozdzielczości (chodzi mi o to nr 4) to bardzo poproszę ...
Na serwerze mam to i jeszcze inne w trochę większej rozdzielczości. Jak chcesz, mogę Ci przesłać nieobrobione oryginały, ale moja małpka przy rozdzielczościach w okolicach 1000 oferuje już niezbyt dobrą jakość. ;)

·
Inwestor
2,636 Posts
Fajna wycieczka dzięki Filosssowi i Panu Maćkowi z obsługi hotelu .

Tak hotel w środku to inna bajka niż na zewnątrz . Z zewnątrz prosty w środku dyskretna elegancja - bardzo urzekające . Ciekawostką ( przynajmniej ja takie odniosłem wrażenie ) , że hotel jest bardzo nastawiony na klientów z zewnątrz . Otwarte bary , fitnes klub ( oooogromny - roczny karnet bagatela 5000 zł , nie przyjmują pojedyńczych wejść ) itp. Budynek nie jest własnością hotelu tylko inwestora .

Pan Maciej kilkakrotnie podkreślał , że hotel jest hotelem typowo konferencyjnym . Największa sala konferencyjna ( mieliśmy ją okazję zobaczyć w całości ) może pomieścić 1800 osób siedzących . Ogromna podajże 1400 m2 . Konferencje są rezerwowane w tej chwili co najmniej z 3 miesięcznym wyprzedzeniem .

Mieliśmy okazję zwiedzić , mniejsze sale konferencyjne , normalny pokój podajżę na 14 piętrze i dwu pokojowy aparatment na 21 piętrze . Dach podobno nie nadaje się do zwiedzania - mocno zabudowany . Podobno chcieli kręcić reklamówki na dachu Hiltona , ale się nie nadaje ....

W hotelu jest internet bezprzewodowy uwaga .... 10 MB/s ! Wszędzie ekrany i telewizory LCD w każdym pokoju a nawet dwa - jeden w ubikacji :D , windzie , każda sala konferencyjna ma swój system nagłośnienia i projekcji , ekrany LCD informują przed salą czy się dzieje coś w środku itp. Technologia na najwyższym poziomie . Dużo nocuje po hotelach w Polsce , ale czegoś takiego nie widziałem .

Jest 25 m basen na drugim piętrze na wprost bloków ... widoki nie ciekawe .

Hotel czeka na ucywilizowanie się okolicy , przede wszystkim na placyk przed Platinium T.

Widok na nasze city w 21 piętra hotelu na prawdę fantastyczny ! Najwyższe piętra hotelu do eksluzywna cześć nie dostępna dla gości z zewnątrz !

Czekam na fotki od TVmaniaka

·
Pan od przyrody
3,245 Posts
^^

Ten fitness wcale tak makabrycznie nie wychodzi;) Jeśli go podzielimy na 12 miesięcy i założymy, że chodzimy tam po 3 razy w tygodniu to wychodzi 34 złote za wejście. A jak na jakość usługi która tam jest świadczona (super sprzęt, instruktor) to nie jest chyba aż tak dużo. Oczywiście jeśli się pracuje na etat i nie płaci alimentów, nie jest studentem i tak dalej;)

·
Semper Invicta
26,841 Posts
Sie nam porozłaziły wątki o Hiltonowej wycieczce... Do tego dopiero teraz trafiłem, choć na dole są odnosniki do podobnych wątków.

Mam nadzieje, ze znajdę czas na moje foty. ogólnie mało fotek prezentujacych odległe panoramki na miasto - ale przecież nie o to w tym wątku chodzi.

Wycieczkę oczywiscie należy zaliczyc do udanych. Rodziła się w bólach przez dość długi okres czasu, ale w końcu wypaliła. Sam do końca nie wiedziałem w jakiej formie będzie ona przebiegać, ale jak sie okazało pełen profesjonalizm. Nasz przewodnik - duża wiedza w temacie (acha kogoś mi bardzo przypominał - i dopiero teraz widzę podobieństwo do naszego Soboleusa... - nie wiem czy się zgodzicie). Widzielismy chyba wszystko co można widzieć.

Hotel otwarty na zewnątrz - to się żadko zdarza. Bez problemu można wejść obcykać sobie co się chce...

Ciekawe widoki - w oddali miasto a u podnóża... Jeden wielki plac budowy praktycznie z każdej strony... Oj pozmienia się nam okolica Hiltona... A widoki już nie będą te same... bo panoramki Warszawy ujrzymy jedynie w prześwitach pomiedzy innymi wieżami.

Od siebie dodam, że w planach mamy (jako FRW) sporo innych wycieczek... I niekoniecznie po nowych wieżach... W grę wchodzi remontowany Prudential (ale to chyba za jakiś czas bo narazie w środku jedno wielkie gruzowisko), ale i Filtry itd itp... Także upatrujcie "ogłoszeń".

·
UserDario
2,073 Posts
Ladny ladny Hilton :)

Mialem okazje zwiedzic Hiltona w Manchesterze przy lotnisku, ale ten warszawski jest naprawde ladny :)

·
Pan od przyrody
3,245 Posts
Ja tylko kilka, wszystko właściwie zostało już pokazane.

Zaczynamy

Osobliwe oświetlenie

Lekko nie ostra sala konferencyjna

Mini punkt informacyjny przed salami konferencyjnymi

Jak i wystrój tak i efekty z lat 70;) Nieoczekiwani goście z zaświatów;)

·
un lublinese a milano
1,332 Posts
fajna relacja. hotel w srodku presentuje sie b. dobrze.
ladne widoki z okna na centrum.

najbardziej podobaja mi sie dywany i wykladziny w paski :D

·
Boxes rule
1,504 Posts
...

1 - 20 of 35 Posts