SkyscraperCity banner
1 - 17 of 17 Posts

·
Registered
568 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Czyje zdjecia wam sie najbardziej podobaja? Widzialem zdjecia Dzikiego Rexa w watku o zdjeciach artystycznych i bardzo mi sie spodobaly. Wiec nominuje Dzikiego Rexa.

·
Registered
3,982 Posts
Paolo ! Za zdjecia R1 i ZT i inne. Zawsze ostre foto i ciekawe ujecia. Na rowni stawiam michau za wyprawe do innych krajow oraz fotorelacje ze zdobywania roznych wiezowcow w Wawie :D

A artystycznych nie znam bo nie przegladam :D

·
Silesia Inferior
918 Posts
hmmm oceniac za fotografie pokazywane w fotorumie (czyli glownie poza architektura) czy na pozostalych czesciach forum (czyli glownie architektura)?

Za to pierwsze to nie wiem, ale zastanawiam sie miedzy Dzikim rexem (za ciekawe efekty), Koreanczykiem (ostatnio duzo dziala i wiele ciekawych zdjec pokazuje), Olkiem (za caloksztalt, glownie za ciekawe fotki w konkursach).
A w pozostalych czesciach forum to chyba bedzie Michau za swietne relacje z warszawskich wysokosciowcow ;)

·
Registered
568 Posts
Discussion Starter · #4 ·
Apropos konkursow, skoro mamy fotoforum, to mysle ze Urban Photo Contest powinien u nas goscic czesciej. Co o tym sadzicie? Moze co drugi lub trzeci tydzien?

·
nec temere nec timide
2,535 Posts
Koreanczyk said:
Apropos konkursow, skoro mamy fotoforum, to mysle ze Urban Photo Contest powinien u nas goscic czesciej. Co o tym sadzicie? Moze co drugi lub trzeci tydzien?
Proponawałem to już pare razy ale... :dunno:

·
Moderator
8,168 Posts
Kiedyś moimi ulubieńcami byli Darecky i Groundy ale niestety ostatnio bardzo rzadko się tu pokazują... Teraz najbardziej podobają mi się zdjęcia michaua, Paolo i Frediego.

·
ex Leshchoo
3,530 Posts
obiema lapami sie podpisuje to klasyk nawet dla wrogiego narodu rosyjskiego ktory w watku o maskwie, tegoz fotografa zdjecia umieszcza, z ostatnich objawien podobaja mi sie poliszmeny

1 - 17 of 17 Posts