SkyscraperCity banner

81 - 89 of 89 Posts

·
REserved User
2,236 Posts
Discussion Starter #82 (Edited)
No to wreszcie obiekt otwarty i po latach w końcu wraca kino (odrazu z 3D) i spektakle z prawdziwego zdarzenia w Wejherowskim Centrum Kultury :banana:

Trzeba przyznać, że szaleją na otwarcie, występy m.in. Grzegorz Turnau, Renata Przemyk, Stan Borys, Varius Manx, Kabaret Limo, Kabaret Hrabi, Teatr Roma, w kinie już hit Oszukane oraz Festiwal PLANETE+ DOC.

I sam obiekt:

(zdjęcia ze strony www.ltt.com.pl)

·
Registered
1,179 Posts
Wygląda to nieźle. Nie wiem tylko dlaczego silą się na nazwę "Filharmonia Kaszubska". Zakładam, że sporo tam się raczej będzie działo (taką mam nadzieję), ale z filharmonią to chyba mało będzie miało wspólnego. Na otwarciu możnaby zrobić jakiś koncert symfoniczny, a nie Malickiego, który już się trochę zużył. Nie wspominając o tym, że jakoś nie chce mi się wierzyć, że będą mieli stały skład muzyków filharmonicznych. Jeśli tak będzie, doznam pozytywnego szoku. Reasumując: dlaczego nie po prostu nadal "Wejherowskie Centrum Kultury"?

·
Registered
5 Posts

·
Kaszëbë
4,944 Posts
Jestem autentycznie pod wrażeniem. Wszystko dopieszczone w najmniejszym szczególe. Zadbano o ustroje akustyczne, zarówno rozpraszające, jak i tłumiące. Świetna sala prób, jest studio nagrań z rewelacyjnym wyposażeniem, jest dużo drewna w środku, jest ...pięknie. WCK to obecnie najnowocześniejsza sala koncertowa z zapleczem w Pomorskiem (chyba, że o czymś nie wiem).

81 - 89 of 89 Posts