SkyscraperCity banner

...

1 - 19 of 19 Posts

·
Owce
3,724 Posts
Piekla ciag dalszy , brakuje tylko diablow (autochtonow);)

·
o mój Śląsku
6,009 Posts
O wiele gorsi są niektórzy turyści :)

Denerwuje mnie wystający kawałek domu nad dachem, ale bez przesady. Zastanawiam się natomiast, czy nie lepiej byłoby w kolorze.

·
2,186 Posts
Ciut ciasno w kadrze tym kucom. Wystające poddasze na +. Wkurza trochę ta szmata :)
Brakuje mi w Twoich zdjęciach czegoś poza formą. Rzemiosło ważna sprawa, doceniam czas i mozolne dążenie do perfekcji, ale swoimi fotografiami niewiele opowiadasz.

·
wartości
17,857 Posts
Mam wrażenie (albo to nieporozumienie), że mayrah krytykowała ostatnio sposób kadrowania w stosunku do rytmów na zdjęciu... i tutaj popełniła ten sam błąd, o którym wspominała - scena nadaje się ewidentnie do kadru poziomego, a mamy pionowy, trochę nieudany.

·
not perfect but trying
2,319 Posts
Discussion Starter · #6 ·
Zupelnie nie zgadzam sie w kwestii Twojej opinii skansen. Chyba nie zrozumiales zupelnie tego co tam napisalam. A szmata miala zostac, jest kwintesencja tego syfu tam.. Ciasno,bo ciasno.. Nic nie mowia moje zdjeica? Nie moglam gorszych i bardziej raniacych mnie slow przeczytac :-( Przykro, ze tak uwazacie, bo wlasnie tymi zdjeciami zaczelam opowiadac historie HELU...

·
Banned
19,097 Posts
Ciasno, nie wiadomo dlaczego zza namiotu wystaje budynek, ponadto zdjęcie mogło być zrobione gdziekolwiek, nie ma tu nic charakterystycznego dla Helu.

·
A fe Silesia!
4,974 Posts
Jak dla mnie, brakuje jakiegoś szerszego kontekstu. Zdjęcie nie niesie żadnego przekazu. Czekam na wątek z większą porcją zdjęć ;)

·
2,186 Posts
Nic nie mowia moje zdjeica? Nie moglam gorszych i bardziej raniacych mnie slow przeczytac :-( Przykro, ze tak uwazacie, bo wlasnie tymi zdjeciami zaczelam opowiadac historie HELU...
Liczyłem na jakąś dyskusję, wyjaśnienie czy chociaż ciętą ripostę, a Ty tu w roli rannej sarenki?:nuts:

Pozostaje powymieniać się zdjęciami tradycyjnych koników

;)

·
bezrobotny
7,149 Posts
Może ciekawsze niż I, ale też mnie nie urzekło. 8
Nie wiem po co taki mocny i oklepany jednocześnie tytuł

·
not perfect but trying
2,319 Posts
Discussion Starter · #18 ·
Ranna sarenka ;-)

Wczoraj mnie potracil taki jeden, to i haslo na czasie.
Hell''elnskie" konie trojanskie... Tak mi sie skojarzylo dodatkowo.

Hel ma w sobie cos niepokojacego, zasciankowego, pewna doze walki i poddania sie jednoczesnie. Dojazd tam jest wielka frajda, a wedrowki po zakamarkach w okrzykach mew i skrzypiacych kutrow naprawde zrobily na mnie wrazenie. Jest jedna islandzka miejscowosc, ktora mi sie skojarzyla z Helem.. Grindavik. Moze w koncu przygotuje jakies zdjecia stamtad, bo juz 3 lata minely od tego wyjazdu ;-)

1 - 19 of 19 Posts