SkyscraperCity banner

Ocena:

1 - 15 of 15 Posts

·
Let's go crazy !
2,993 Posts
Lubie ten budynek, sam mam parę zdjęć z nim. Wyszło calkiem ciekawie ale nie podoba mi się obróbka, a własciwie niebo jakie wyszło. Dlatego poczekam z oceną.

·
Registered
20,847 Posts
Mi właśnie ta tablica w dolnym lewym rogu przeszkadza. Tytuł wskazywać może, że taki był zamysł autora zdjęcia, ale wydaje mi się, że gdybyś stanął bardziej na lewo od szczytu i pominął "tablicę" byłoby lepiej. To są jednak moje pierdoły i pisanie: "co by było gdybyś" nie mają sensu, więc :) ... więc 8,5->9/10.

·
Registered
1,922 Posts
Discussion Starter · #8 ·
Niestety, nie tylko w Polsce niedasię. Tego budynku też nie dało się fotografować z lewej(a wierzcie mi, chciałem!) Jest po prostu w trakcie budowy, choć skrzętnie starałem się to ukryć - okala go ze wszystkich stron płot, stoją maszyny itd. Dlatego też jest billboard. Mniejsze zło, a poza tym reklama wydała mi się całkiem trafna.

·
2,624 Posts
wg. mnie billboard psuje to zdjęcie. odciąga uwagę od pięknego budynku i nieba, na rzecz jakiegoś napisu który pewnie w domyśle ma być jeszcze przez odbiorcę zinterpretowany.

·
Registered
1,922 Posts
Discussion Starter · #11 ·
sorry, nie miałem tym razem buldożera ze sobą, aby rozwalić ten billboard. Następnym razem zabiorę, obiecuję. Zwykłe niedopatrzenie :)
A może wtedy pewnie byłoby coś nie tak z niebem, elewacją, oknami, światłem... albo wtedy byłoby już nuuuudnooo... Kto wie?;)

·
Registered
3,063 Posts
sorry, nie miałem tym razem buldożera ze sobą, aby rozwalić ten billboard. Następnym razem zabiorę, obiecuję. Zwykłe niedopatrzenie :)
A może wtedy pewnie byłoby coś nie tak z niebem, elewacją, oknami, światłem... albo wtedy byłoby już nuuuudnooo... Kto wie?;)
No weź, nie histeryzuj. ;)

·
A fe Silesia!
4,981 Posts
Zdjęcie dobrej architektury i tyle. Tablica dodaje zdjęciu nieszablonowości (szkoda tylko, że napis agencji na ramce jest widoczny), a sojuz jest marudą z automatu, także nie bój - jest git.

·
Registered
8,113 Posts
Ciekawy budynek, ładne zdjęcie, dobry tytuł, ogólny plus ode mnie 9 :)

·
Richelieu znad zapory
7,122 Posts
Jak dla mnie może i bilboard pójściem na łatwiznę jest, ale za to bardzo ładnie się komponuje i nie przeszkadza. Ta roślinność po prawej trochę przeszkadza tylko, ale dam 9 i nie będę marudził jak sojuz ;)

1 - 15 of 15 Posts