SkyscraperCity banner

?

1 - 20 of 23 Posts

·
I'm a rubber ball
830 Posts
Bardzo przyjemnie rozedrgane, podoba mi się w jaki sposób formy wypływają i wpływają z tej czarnej pustki z bardzo selektywną ostrością zaburzającą percepcję i skalę obiektu. 9/10

·
Richelieu znad zapory
7,122 Posts
Zdjęcie na pewno wymagające dłuższej dedukcji. Nie jest to zdjęcie typu patrze i wiem o co chodzi. Tutaj można wręcz powiedzieć, trzeba sięgnąć po odrobinę poezji, filozofii, uczuć. Tego typu zdjęcia wymagają od nas wysiłku psychicznego. Patrząc na to zdjęcie nasuwa mi się pewna myśl pani Ani Kamieńskiej, że "po światło trzeba wchodzić w głęboką ciemność". Myślę, że w tym przypadku tym światłem, a właściwie może raczej elementem naszej wędrówki wśród głębin ciemności i mroku, elementem poszukiwań, może nawet zdałoby się pożądania, jest właśnie ten biały element, skrywany w głębinach ciemności i mroku, ale...nie będę tu się już tak rozpisywał, bo trochę porównuję to zdjęcie z tym cytatem. Lubię bardzo zdjęcia, przy których możemy usiąść, pomyśleć...Jestem pełen podziwu i na pewno zasługuje to zdjęcie ode mnie na 10. Wiem, że moja ocena nie jest tak ważna i ceniona jak choćby Krzycha, Admirala czy Sojuza, ale mam nadzieję, że trafiłem w zamysł tej fotografii, zamysł autorski ;)
Ja trochę jak pani Weronika Marczuk-Pazura w You Can Dance...oceniam raczej odczucia a nie technikę ;)

·
Richelieu znad zapory
7,122 Posts
A właśnie, wśród autorytetów na UPC zapomniałem o ww lodz ;)
To tak w formie łapówki za tę buźkę z "bla bla" czy co to tam jest ;)

·
Richelieu znad zapory
7,122 Posts
^^ A nie widzisz w tym tego co opisałem? :(
Tak się starałem ;) Eh...artystów nikt nie zrozumie...tym bardziej jak się jest jeszcze intelektualistom :(

·
Tommy
1,144 Posts
timit - co to jest?

·
Registered
3,045 Posts
^^ A nie widzisz w tym tego co opisałem? :(
Tak się starałem ;) Eh...artystów nikt nie zrozumie...tym bardziej jak się jest jeszcze intelektualistom :(
Nie widzę. Poza tym to co napisałeś to trochę taka bajka dla gimazjalistów. Nie obraź się, ale tak to widzę. Przeżywanie sztuki nie polega na egzaltacji. Lepiej zrób jakieś lepsze zdjęcie. Masz zadatki :)

·
/. /.\/.\ .\
616 Posts
intryguje mnie. Jest tajemnicze, klimatyczne - 9. Po zakończeniu konkursu przydałoby się małe wyjaśnienie OCB. :)

·
Tommy
1,144 Posts
Acha... teraz to widzę.

·
Registered
20,847 Posts
To jest zdjęcie z wakacji?:)

Czy to zdjęcie miało być artystyczne, kontrowersyjne, szokujące?

Wiele pytań, ale nie wiem czy jest sens na ich rozpatrywanie.

IMO bardzo słabo.

3/10

·
Let's go crazy !
2,993 Posts
Discussion Starter · #19 ·
To zdjęcie wstawiłem bo podoba mi się efekt jaki uzyskałem w obróbce...bylem tez ciekaw waszych reakcji...i rzeczywiscie są ciekawe ;)

@ Henry, czy zdjęcie zrobione na wakacjach to od razu jakieś gorsze zdjęcie? ;]

·
Registered
20,847 Posts
........
@ Henry, czy zdjęcie zrobione na wakacjach to od razu jakieś gorsze zdjęcie? ;]
Witaj. Oczywiście nie. To miał być z mojej strony lekki żart. Dla przeciętnego odbiorcy (jak mi się zdaje) fotografia przedstawia jakiś tunel nocą itd. "Zdjęcie z wakacji" miało być kontrastem, żartobliwym porównaniem (zdjęcie z wakacji kojarzy się raczej zawsze ze słońcem, dobrym oświetleniem, oraz postacią, ludzkim bohaterem zdjęcia).

;) :cheers:

1 - 20 of 23 Posts