Skyscraper City Forum banner

:)

1 - 10 of 10 Posts

·
Registered
20,843 Posts
Ale fota Krzycho. :D

Na początku dość prymitywnie, dziecinnie mi się to skojarzyło, ale potem pomyślałem o wielkich szkieletach wielorybów i "innych". Potem stwierdziłem, że nie ma co nawet tego porównywać do czegokolwiek.

Choć pomyślałem również o Matrix'ie.

Gdyby uciąć w połowie zdjęcie. Schizofrenia pełna (od góry do połowy). Gdyby nie urban contest byłoby ciężko poukładać co jest co. :)

Oczywiście dolna połowa moim zdaniem pracuje na korzyść. Tak sobie popłynąłem z tą "górą". :D "Dolna połowa" oddaje potęgę tego budynku. Wybacz niewiedzę. Co to za budynek?

O! Wiem, teraz mi się wpadło na to. Był kiedyś taki film: Time Cop, z tym karateką by France, ... van damem! :D Tam mieli taki tor, dla pojazdu który wysyłał w przeszłość i przyszłość. Z tym mi się skojarzyło.

A teraz jeszcze miałem napisać o tytule, że bieda:lol:, ale co tu wymyślić, ale nie napiszę tego, bo przypomniał mi się tytuł filmu, serialu już również: "gwiezdne wrota" i podoba mnie się to, więc kontynuuję, że tytuł lipny. :lol:

Jedynie słuszna ocena zaraz będzie "kliknięta".

Szacun. :cheers:

·
Registered
1,922 Posts
Zupełnie jak szkielet jakiegoś niezwykle skomplikowanego dinozaura widziany od środka;-)

Henry dobrze kombinuje, żeby uciąć od góry do kwadratu. Wtedy konstrukcja wydaje się dużo bardziej abstrakcyjna.

Jest bardzo ciekawie, ale szczerze mówiąc bardziej pasowała mi obróbka z Elevators. Tutaj wygląda to trochę na za wysokie wypełnienie światłem.

·
Registered
Szczecin
14,743 Posts
Powiem jedno, dlaczego w moim mieście i okolicach nie ma takich klatek schodowych ;)
Samo zdjęcie prawie perfekcyjne technicznie, natomiast atystyczna strona(że się tak wyrażę) niczym specjalnym nie poraża, ale chwała Ci za to że wyłapujesz takie miejsca i dzielisz się tym z nami. Powiem jak Kuba Wojewódzki w "Mam talent" - nietety...ale przechodzisz do finału :cheers:

·
Misie zapakowane?
480 Posts
I znowu kufa wygrales internety. podoba mnie sie 9/10.

1 - 10 of 10 Posts