Skyscraper City Forum banner
1 - 20 of 82 Posts

·
Registered
369 Posts
Discussion Starter · #1 ·
od dluzszego czasu sledze watki na ssc i ogladam zdjecia. postanowilem splacic dlug wrzucajac zdjecia z kilku tegorocznych wypadow. niniejsze zdjecia pochodza z jednodniowej wycieczki uskutecznionej 6 lipca br. w miescie spedzilem okolo 14h, szedlem raczej na slepo, bez wczesniejszego planu wiec niektore fragmenty moga sie powtarzac, za co sorry gregory :)

zatem start. po wyjsciu z dworca westbahnhof skierowalem sie mariahilferstrasse w kierunku centrum

zamiast wisiec na budynkach, reklamy elegancko 'odstaja' nie zaslaniajac calej fajnosci

policjanci, zapewne po kawusi w starbaks, sprawiali wrazenie milych, do rany przyloz :)

kosciol w szeregu

·
Registered
369 Posts
Discussion Starter · #2 ·

windy dla niepelnosprawnych sa dosc powszechne

remont i nadbudowka

zapomnialem dodac, ze byla to niedziela

fajne. my jestesmy poki co na etapie orlikow ;)

·
Registered
369 Posts
Discussion Starter · #4 ·

http://i645.photobucket.com/albums/uu176/thisloginwins/test/vienna-
06-2009/img213.jpg

·
Registered
3,149 Posts
^^
Bardzo ładne zdjęcia! Mam nadzieję że będzie ciąg dalszy. Wiedeń na prawdę rewelacyjnie się prezentuje. Swoją drogą w Krakowie w kilku miejscach postawiono identyczne stoły do gry w ping-ponga ;)

·
wartości
17,857 Posts
Bardzo przyjemna fotorelacja, dobrze się bawiłem. Genialna pogoda i świetne ujęcia. Wiedeń urzeka, nie znałem go od tej strony (raczej przedmieścia, podczas mijania go w trakcie autostopowej wyprawy). Czekam na więcej!

·
Registered
369 Posts
Discussion Starter · #12 ·
no to jodymy!

park ludowy

(chyba) schottenring

w niedziele wszystkie sklepy sa zamkniete i wode (bo upal gargamelski) szlo kupic tylko w tych kebabach przy przystankach. wycisnalem ze swojej studenckiej kieszeni na ten cel 3(!) euro. to, oraz pocztowka byly moimi jedynymi nabytkami ;) no, przynajmniej byla zimna.

·
Registered
369 Posts
Discussion Starter · #13 ·

narosl na budynku parlamentu :nuts:

wielu ludzi poruszalo sie na tych nowomodnych lazikach. co rusz spotykalem ludzi otrzymujacych wskazowki od firm, w ktorych je wypozyczali.

woda we wszystkich fontannach sprawia wrazenie mineralki. az chce sie zaoszczedzic 3 euro ;)

·
Registered
369 Posts
Discussion Starter · #15 ·

na placu przed ratuszem odbywal sie jakis festyn ku chwale wszystkiego co z tyrolu

:cheers:

ladnie zagrali

http://i645.photobucket.com/albums/uu176/thisloginwins/test/vienna-
06-2009/img101.jpg

·
Registered
369 Posts
Discussion Starter · #16 ·

lepszego szota teatru sie niestety nie dalo

na ulicach mnostwo rowerow

kosciol wotywny

w trakcie realizacji

instytut polski :)

·
Registered
369 Posts
Discussion Starter · #19 ·

mmm polnische propaganda sehr gut, ja ja :nuts:

ta 'stara' mapka po prawej mnie nieco rozbawila, ale ogolnie bardzo dobrze ze powoli zaczynamy inwestowac w markieting :)

1 - 20 of 82 Posts