Skyscraper City Forum banner

:)

1 - 20 of 21 Posts

·
Let's go crazy !
2,994 Posts
Jak dla mnie naciągane to tytułowe skojarzenie...i przez to foto już nie wydaje się takie oh ah ;)

·
Registered
3,009 Posts
takie foto, to by dobrze wyglądało na plakacie 2*3 metry, a nie na 19 calowym monitorze ;)

10

·
Registered
20,843 Posts
Zdjęcie jest oczywiście absolutnie wypasione, prędkość migawki warp 4, styl imperium klingońskiego. :eek:kay:

Jedyna słuszna ocena zaraz będzie teleportowana.

Osobiście - o niebo lepiej podobał mi się "oryginalny" tytuł, choć rozumiem, czemu zmieniłeś w tej edycji na polską wersję. :)

·
Ale głupi ci Rzymianie
1,896 Posts
Tey, ale w pollu opcji "6" brakuje.

·
Mam bez liku...
7,633 Posts
Tak często nadużywana korekcja perspektywy akurat na tym zdjęciu nie została zastosowana. Szkoda...

·
Registered
20,843 Posts
^^ Życie, życie, jest nowelą, raz przyjazną, a raz wrogą, czasem chcesz się pożalić, ale nie ma do kooo oo go. .. :lol: ;)

:cheers:

·
Moderator
10,277 Posts
No, takie widoki zawsze robią wrażenie. :) Daje 8, bo jednak najwyższe oceny przeznaczam na zdjęcia z większą inwencją fotografa.

·
Registered
Szczecin
14,734 Posts
Daje 8, bo jednak najwyższe oceny przeznaczam na zdjęcia z większą inwencją fotografa.
Dla potwierdzenia Twojej tezy zasadnym jest zadać pytanie Krzychowi, czy najpierw zrobił zdjęcie a potem dopasował do niego tytuł, czy też miał tytuł "w głowie" i szukał do niego odpowiedniego urbana.

·
Registered
1,922 Posts
To Ty timit tak nie masz?

Kiedyś na początku zeszłego tygodnia obudziłem się rano i jakoś tak harfa chodziła mi po głowie... Myślę sobie: cholera, iść do filharmonii, czy jak?!
Ale wtedy mnie olśniło - poszukam realizacji harfy w mieście!
Wsiadłem w samolot, wysiadłem w Walencji, zrobiłem zdjęcie, wróciłem, wrzuciłem na UPC - voila!

Myślę, że Krzycho też tak robi.

1 - 20 of 21 Posts