SkyscraperCity banner

101 - 108 of 108 Posts

·
'less is more'
5,373 Posts
Discussion Starter #101
Będę się za to smażyć w buddyjskim piekle (czy tam reinkarnuję w karalucha albo polityka), ale jeszcze jedno ujęcie:

283.

284.

Muzeum królewskie:

285.

·
'less is more'
5,373 Posts

·
'less is more'
5,373 Posts

·
'less is more'
5,373 Posts
Discussion Starter #105
Następny dzień upływa w większości (ponad 6 godz.) w busie do Siem Reap. Trasa wiedzie przez nizinne tereny wiejskie, więc największą atrakcją jest podziwianie tego, co dzieje się na drodze.

Jeden z wielu wiejskich busików:

296.

297.

298.

Do Siem Reap docieramy wieczorem i szykujemy się do zwiedzania największej atrakcji Kambodży.

CDN

·
Registered
7,650 Posts
Byłem tam równo 15 lat temu. Pamietam, że zaraz po przekroczeniu granicy z Wietnamu zaskoczyli nas przydrożni sprzedawcy benzyny w plastikowych butelkach po wodzie. Nadal są? Drugie pytanie, czy w Phnom Penh nadal serwują "Happy pizza"? Odwiedziliście "Pola śmierci"?

·
'less is more'
5,373 Posts
Discussion Starter #107
Byłem tam równo 15 lat temu. Pamietam, że zaraz po przekroczeniu granicy z Wietnamu zaskoczyli nas przydrożni sprzedawcy benzyny w plastikowych butelkach po wodzie. Nadal są?
Są prawie w każdym kraju Azji Południowo-Wschodniej. Również w Kambodży ich widziałem, ale nie aż tyle co np. w Indonezji czy Birmie.

Drugie pytanie, czy w Phnom Penh nadal serwują "Happy pizza"?
Nie przypominam sobie tego.

Odwiedziliście "Pola śmierci"?
Niestety mając do dyspozycji jeden dzień, trzeba było z czegoś zrezygnować :(

·
Registered
7,650 Posts
Odnośnie "happy pizza" jest taka pewna restauracyjka, możesz znaleźć info w sieci.

My odwiedziliśmy "pola śmierci", naprawdę miejsce robi wrażenie!

101 - 108 of 108 Posts