SkyscraperCity Forum banner
1 - 3 of 3 Posts

·
Registered
Joined
·
89 Posts
Discussion Starter · #1 ·


Województwo Śląskie jest jednym z najciekawszych regionów Polski. Właśnie dlatego postanowiliśmy zaproponować Wam zabawę na wzór ogólnoświatowego plebiscytu New7Wonders. W śląskiej edycji konkursu wybieramy 7 cudów architektury Województwa Śląskiego. Głosujcie na najpiękniejsze, najbardziej unikatowe lub największe architektoniczne atrakcje w naszych regionach - zaproponujcie swoje "Siedem Cudów".

Czekamy również na Wasze propozycje. Głosowanie rusza 15 lipca. Do tego czasu nadsyłajcie zdjęcia i nazwy tych obiektów, które Waszym zdaniem pominęliśmy. Czekamy na Wasze maile pod adresem [email protected] i [email protected]. 7 najczęściej zgłaszanych przez Was obiektów dołączymy do listy. Organizatorami akcji jest portal MMSilesia.pl oraz Telewizja Silesia.
Patronat honorowy nad naszym przedsięwzięciem objął Marszałek Woj. Śląskiego Bogusław Śmigielski. Dla głosujących przewidujemy również atrakcyjne nagrody

Zdjęcia i opisy nominowanych miejsc zobaczycie w portalu MMSilesia.pl. Rozmowy ze znanymi mieszkańcami, ich typami oraz wizyty wozu transmisyjnego w nominowanych miejscowościach na antenie TVS

Etap 1. - Nominacje
Etap 2. - Półfinał i wybór 21 obiektów
Etap 3. - Z grona najlepszych 21 obiektów wybierzemy "7 cudów"
Rozwiązanie plebiscytu - Wrzesień 2009http://www.mmsilesia.pl/6425/2009/7...chitektury-woj-slaskiego?category=interwencje
 

·
Pilanin
Joined
·
3,874 Posts
Wkurzają mnie już te plebiscyty "7 cudów, seven wonders". Teraz widze, że żeby być trendi i dżezzi trzeba sobie zrobić plebiscyt na 7 dowolnych cudów.
Dobrze promować region, ale na to chyba trzeba mieć jakiś pomysł, a nie wykorzystywać to co na świecie też się powoli przejada.
 

·
Registered
Joined
·
89 Posts
Discussion Starter · #3 ·
Bytom dał do pieca. Na prawie półmetku półfinałów w pierwszej piątce jest 5 obiektów z Bytomia. Najwięcej głosów ma EC Szombierki.

To oznacza, że przy dobrej strategii internautów z Bytomia, na pewno jeden obiekt z tego miasta będzie "Cudem"
 
1 - 3 of 3 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top