SkyscraperCity banner

3881 - 3900 of 3990 Posts

·
Registered
Joined
·
275 Posts
Haha, trzymam za słowo. już piszę CV :)

A tak serio to bardzo zastanawiająco to wszystko wygląda. Bo te trawniki są zabezpieczone specjalną siatką (widać na zdjęciach), która umożliwia parkowanie samochodów. Tj.w teorii można parkować na trawniki bez szkody dla niego. Ale mogę się mylić czy to faktycznie taka siatka tam jest. Wszak we wcześniejszych fotorelacjach jakąś siatkę układali po czym zasypywali ziemią i wysiewali trawnik. W każdym razie wygląda to wszystko bardzo prowizorycznie. Ghelamco mogłoby się wypowiedzieć co do finalnego zagospodarowania terenu dookoła całego kompleksu bo poza planami terenu do spółki z inwestorem Skylinera o reszcie wiemy chyba... nic.

Mam nadzieję, że żadnych trawników tam nie będzie. Jak mantrę będę powtarzał, że trawniki to przeżytek. Zero życia, latem wysychają na potęgę, zimą zamieniają się w grzęzawiska i szaro bure połacie terenu zaśmiecone petami i psimi gówn**. W tym przypadku po prostu powinien być szeroki trotuar z dużą ilością drzew, zielenią pożyteczną dla owadów, oświetlenie, mała architektura. Czyli coś na kształt Bulwarów Wiślanych - w tym przypadku Towarowa posłuży (o zgrozo) za Wisłę :)

Nic. Pozostaje czekać i być dobrej myśli, że żadne "reprezentacyjne podjazdy" ani inne parkingi tu nie powstaną.
 

·
Balthazar Bux
Joined
·
28,775 Posts
Bardzo ładne zdjęcia. Inwestycja urokliwie wygląda. Trochę szkoda że ładniejsza jest gdy jest prawie ciemno a gdy jest jasny dzień to już takiego dobrego widoku nie ma. I pisze to wiedząc że mocno tu polecieli z fotoszopem.
 
3881 - 3900 of 3990 Posts
Top