Skyscraper City Forum banner
1 - 20 of 770 Posts

·
Registered
16,416 Posts
no tak ostatnie :) wszystko juz prawie całkowicie w miescie ocieplone(jesli chodzi o blokowiska) a tam nadal syf.Chociaz ostatnio widziałem ze zaczynaja ocieplac jakies budynki.Ruszyły prace przy tym niedokonczonym obiekcie handlowym?

·
Gajowa Betonowa Puszcza
65 Posts
Discussion Starter · #4 ·
Ocieplili Stara Krynicka (chyba na zdjeciach ejst juz niebieski ;) ) i czesc Bloku przy Jabłecznej (na zdjeciach nie ma). Niestety - te 13-tki sa pod administracja komunalna a jakwiadomo miasto kasy nie ma :( Mowili ze ponoc za 2 lata beda ocieplac m.in. mój bolk, ale jednak to tylko spekulacje. PS. Mój brat własnie ocieplał to osiedle :)

Co do pustostanu, wszystko zaczyna zmeirzac w dobrym kierunku, uprztneli, wycieli chaszcze, ogrodzili an nowo teren, poniewaz znalazł sie nowy inwestor. Zapewne na wiosne zaczna robic na pwoazne, powstanie tu rodzinne centrum handlowe, nie jakeis tesco, tylko miejsce z galeriami butikow, sklepikow, malym spozywczakiem, miejsce do zabawy i rozrywki, slowem wspaniale miejsce by przyjsc z rodzina, kazdy znajdzie cos dla siebie! Ponadto rusza kolejna inwestycja: Wzgórze Gajowe (pot. wysyp - róg Swieradowskiej i Bardzkiej) zostaje przemienione w sztuczny stok narciarski (trasy zjazdowe i mzoe mala skocznia) + skatepark i cos tam jescze..Narazie trwa powiekszanie wysypu o jakies 20-30m w góre, koszty sa niskie, bo cała ziemia jest tarnsportowana ze Wzgórza Andersa gdzie robią AquaPark.

·
investmap.pl
3,586 Posts
Te osiedla przed wiaduktem rosna jak grzyby po deszczu! Gaj zaczyna wygladac. Od strony McDonalda odnowione bloki, uprzatniety (co za dziwny wyraz) teren. Zrobia Borowska. Uzupelnia zabudowe kiedys. Akademia stoji. Wzdluz Armii Krajowej wkrada sie powoli kapitalizm. Do tego gorka na Bardzkiej i sama Bardzka tez pojdzie pod mlotek. Bedzie dobrze. 3mam kciuki za Gaj, ktory widze z mojego okna na Powstancow :)

Nosy do gory, Wroclaw rzadzi. Na gaju jest najwiecej wolno rosnacych drzewek gandki w miesci, najwiecej narkusow i dealerow. Gdzie ja bym sie zaopatrzal w zielsko ;) Ah, Gaj.

·
Gajowa Betonowa Puszcza
65 Posts
Discussion Starter · #14 ·
Taa, nie bedzie gdzie na południu nosa wcisnac, tylko szkoda ze takie drogie te mieskzania, a to oznacza jedno: nie beda mi sie podobali ich mieszkancy...kraty, kamery i zryte spoleczenstwo patzrace na ciebie z gory, trakrujace jak chuligana, i patrzac na Gajowe blokowisko uznajac kazdeog lodego stamtad za pospolitego pzrestepce... Ach, jak ja kocham gazety które słowo Blokers obrócily w sposob niebotyczny czyniac z niego calkowiecie negatywne okreslenie, w dodatku krzywdzace rowniez niweinyych...ach..to zwykli blokersi zabijaja na Nowej Hucie? To zwykli blokersi napadaja na osiedla krakowskie w duzych grupach? Nie..to poprostu pier.. Cracoviacy maszczacy sie an Wislakach a i pewnie nie zabiaja tam sedsnio raz na tydzien jak mowia gazety...eeh, nienawidze prasy...

·
Gajowa Betonowa Puszcza
65 Posts
Discussion Starter · #16 ·
dobrze prasa - ale bez przekletych brukowców szukaacych taniej sensacji głównie w bajkach o katastrifalnych ustawach lub cudzym nieszczesciu..

·
Gajowa Betonowa Puszcza
65 Posts
Discussion Starter · #18 ·
Masz na mysli stać sie takim jak oni? Z racji statusu i majatku? O to akurat martwic sie nie musisz. Nie mowie ze zle, bo te bloki tam sa, sa niebrzydkie i wreszczie brak haszczy, a te tereny maja niezla wartosc bo blisko do centrum i jescze jakos to jest dzielnica spokojna.. Jednakze dobija mnie entalnosc duzej czesci z meiszkancow tamtych bloków. Przeszkadza im wszystko. To ze ide poznymi wieczorami z ekipa? Wcale nie hałasuje, a sie pluja. Oczywscie za takich nie biore wszystkich z tamtych rejoów, bo wtedy pzreczyłbym samemu sobie. Co do moich ambicji to spokojna twoja glowa, mam ambicje, i swoje plany krok po kroczku realizuje, nie jest zle....

1 - 20 of 770 Posts