SkyscraperCity banner

81 - 100 of 770 Posts

·
Moderator
7,454 Posts
wyjatkowo moglby powstac poll do 20. oczywiscie wiadomo rowniez ze nie mialoby sensu dodawac do polla ocen nizszych. jedna ocena 20 i juz ;)

glosowanie obowiazkowe lub brig na 2 tygodnie ;)

pzdr

·
Moderator
8,111 Posts
Poll już jest. To jaki w końcu jest adres tej kamienicy, bo nie wiem co wpisać w tytule...

A jeśli chodzi o ocenę to budynek jest niestety wyjątkowo koszmarny :eek:hno: 2/10

·
Registered
1,271 Posts
dziwne uczucie
niby straszny kicz, a jakoś dziwnie przyjemnie na nią mi się patrzy
6??

·
przestrzeń-ludzie-miasto
33,901 Posts
Jeszcze rozowego slonika na dachu powinni postawic...
Rozumiem...postmodernizm..ale to juz przesada
1

·
perfidus acutus
34,386 Posts
cytuję siebie: "ja pierdykam";) jest to co prawda kicz, ale przynajmniej ciekawy kicz. a nie ma nic gorszego niż nudna architektura...ode mnie 4,0

·
Registered
6,605 Posts
SoboleuS said:
A jeśli chodzi o ocenę to budynek jest niestety wyjątkowo koszmarny :eek:hno: 2/10
ja od siebie dodam, ze architekt mógłby jeszcze sie w łeb puknać zanim coś takiego spłodził. :doh:

·
in omnia paratus
3,924 Posts
Wedlug mnie to to scierwo nawet na 1 nie zasluguje, ale niestety nie ma nizszej oceny. Tak spieprzyc cala pierzeje pieknych secesyjnych kamienic to tylko Jarzabek potrafi... :bash:

·
Pan od przyrody
3,246 Posts
Gdyby tę przednia częśc z balkonami odciąc i wkomponowac do niej tył, można by było stowrzyć dom dla ludzi o założmy "awangardowym" guście;) Natomiast takie kaleczenie budnków, w tak nieczuły i bez gustny sposób zasługuje na 1. To wygląda troche jakby te choroba jakis nowotwór skóry zaatakował, nie macie takich skojarzeń?

·
Ave Silesia
2,219 Posts
ni w 5 ni w 9 tam pasuje...architekt pewnie miał faze i mu cos takiego beznadziejnego wyszło...
1!!!
Ps. Dom w stylu Wioletty Villas ;)

·
Krakuseq
78 Posts
Masakra!! 1/10 :sleepy:

·
I'm a rubber ball
833 Posts
1/10

Pierwsze skojarzenie - Gdańskie potworki przy starówce. Tak szpecą takie ładne miejsce...

·
Polite User
3,177 Posts
:eek:mg: Czy architekt oszalał :weird: Kolory i elementy "upiększające" rewelacyjne, przy TYM nawet cygański pałacyk z kiełbasami w oknach wygląda na gustowny :)

1/10

81 - 100 of 770 Posts