Skyscraper City Forum banner

Jak Wam się podoba?

1 - 20 of 123 Posts

·
Registered
4,043 Posts
8/10

Ogólnie przyzwoity, solidny, dobrze się prezentuje. Dałbym jeszcze pół punktu za lepszą aranżację w około budynku ale niestety to przemilczę.

·
Centuś
3,382 Posts
Sytuacja podobna jak ze Złotymi Tarasami, tzn jestem nieco rozczarowany ostatecznym efektem. Mimo wszystko 7/10 myślę, że można dać.

PS przydałoby się więcej fotek

·
Registered
7,308 Posts
widzialem na zywo, wyglada bardzo przyzwoicie.
przedluza centrum na poludnie, daje ciekawy efekt dla wjezdzajacych pociagiem do wroclawia, bardzo przyjemnie prezentuje z osi swidnickiej.

pewne mankamanety dotycza otoczenia, ale to zawsze jest do poprawienia.

8/10 bez dwoch zdan.

·
Registered
4,833 Posts
walec psuje caly efekt. 7/10, moglo byc wiecej...

·
Anty love
5,539 Posts
Anty love

Wrocław dajcie wiecej fotek,z przjemnością będzie można pooglądać bo 3 troche mało, i trudno po nich ocenić jak ktos nie widział na żywo.

·
w głębii kontinuum
3,011 Posts
Efekt zewnętrzny psuje walec, który jest zdecydowanie za duży, za bardzo masywny, rozpychający się, co widać szczególnie z perspektywy Świdnickiej. Ale ogólnie projekt na zewnątrz jest niezły, natomiast galeria handlowa całkowicie rozczarowuje: momentami klaustofobiczna, zła jakość wykończenia. Ogólnie ode mnie...7.

·
Registered
12,043 Posts
Biurowiec - 10 (ew. 9,5 gdyż odrobinę za niski)
Walec - 7
Fasada główna - 5
Wnętrza - 3
Kloc pełniący funkcję parkingową - 1

26/5 = 5,2. Podciągnę do 5,5.

·
Konserwatysta
379 Posts
8/10

biurowiec super, walec niestety sporo psuje, szczególnie od strony Świdnickiej. może telebim na walcu pomógłby trochę ożywić AW od tej strony?

·
Ave Silesia
2,209 Posts
Mimo mankamentów (walec, wnątrza) lubie ten obiekt, najładniejsza galeria handlowa we Wro. 8.5/10
teraz należy czekac, aż zniknie kartonowe pudło z naprzeciwka i wtedy okolica nabierze rumieńców

1 - 20 of 123 Posts