SkyscraperCity banner

Zapraszam do coeny

Status
Not open for further replies.
1 - 20 of 47 Posts

·
Moderator
8,175 Posts
Brzydki nie jest, ale zachwycać też się nie ma czym ;) Najlepiej wygląda fragment na drugim zdjęciu, reszta jest raczej nijaka i przekombinowana. 5.5/10

·
jestem Ott'em tego czatu
Motel Polska
2,386 Posts
Nawet trochę ładny, jak na tamtą okolicę bardzo (jak kto zna).....w ogóle był mnie nie znany (był komuś?). No i stoi sobie trochę w polu w bardzo peryferyjnej dzielnicy obok a)bud przemysłowych b)zjazdu z drogi typu G c) nieczynnej linii kolejowej
I w ogóle co to jest to GKK, bo Kaczmarski Inkaso jest znane, ale to coś???

·
Registered
4,159 Posts
Nie wiem co o nim myśleć - chyba bardziej mi się nie podoba , niż podoba - 5/10 będzie chyba sprawiedliwie .

·
Homo Skyscraperus
22,131 Posts
zrobcie mnie moderatorem a slowo... takie gnioty z tad znikna!!!!!!!

CO TO MA BYC!!!!!!!!!!! Przeczytajcie samie jak nazywa sie ten dzial!! MISSS POLSKI

·
Krakus rodowity
5,208 Posts
straszny gniot 3/10

·
Banned
5,312 Posts
nie podoba mi sie - daje 4!
ps chyba nie ma znaczenia gdzie stoi bo nie to tutaj oceniamy, chyba na granicy miasta tez mozna cos ciekawego postawic-choc bez watpienia jest o to ciezej.
Nie mowie ze w Krakowie na granicy stoja perelki, bo nie stoja :/

·
Registered
8,887 Posts
zonc said:
zrobcie mnie moderatorem a slowo... takie gnioty z tad znikna!!!!!!!

CO TO MA BYC!!!!!!!!!!! Przeczytajcie samie jak nazywa sie ten dzial!! MISSS POLSKI
Przepraszam Zoncu, ze się tak ostatnio czepiam Twojej ortografii, ale to dla Twojego dobra :) zdajesz niedługo maturę i musisz wiedzieć, że nie pisze sie "z tąd" tylko "stąd" :)

Co do budynku to masz rację; ociężały, niezgrabny i przekombinowany. Ale stoi na obrzeżach miasta i ogólnie nie straszy swoim wyglądem. 5/10

·
Somewhere Back In Time
7,459 Posts
Nie robi wogóle żadnego wrażenia...przeszedłbym koło niego i nawet bym się nie przyglądał a to oznacza ocenę 5/10 czyli "stoi bo stoi, jest bo jest ale żeby zaraz zdjęcia robić???"

·
CAMPIONS 2006
809 Posts
mi sie tez zdjecie nr 2 najbardziej podoba, a sam budynek nie jest niczym ciekawym i rowniez nie mam pojecia gdzie sie znajduje. Dam 3

1 - 20 of 47 Posts
Status
Not open for further replies.