SkyscraperCity Forum banner

[Wrocław] Biurowiec Oniro

59K views 359 replies 65 participants last post by  mrwro 
md.sign said:
litości !!!!

"pawilon mięsny" to arcydzieło przy tym knocie. ten pan już się wystarczająco w okolicy ul. Oławskiej wykazał...

O kurcze, nie wiedziałem, że podoba Ci się Md.sign taka architektura jaką prezentuje ten pawilon mięsny ;) Ale zapamiętam sobie :) :D ;)
 
Ale o "sklepie mięsnym" i że nazwałeś go arcydziełem, bez postawienia wokół tego wyrazu cudzysłowia - nie zapomnę i................kiedyś Ci to ARCYDZIEŁO wypomnę hi hi hi ;) :D
 
md.sign said:
wyjatkowo w tym miejscu wole pomyłkę urbanistyczna od pomyłki architektonicznej, jaką są wyżej prezentowane produkcje :)

a tak zupełnie serio - ma ktos może zdjecie tego pawilonu ? bo o ile mnie pamięc nie myli, to w tej ścianie do której jest dostawiony sa okna - w takim przypadku jego żywot może być dłuższy niż nam sie wydaje...

A ja na tamtej atrakcyjnej działeczce nie chcę ani tego mięsopawilonu*, ani żadnego z projektów Projexu (wstawiłem te dwie wizualki na prośbę jednego z forumowiczów, który wspomniał o nich).

* - nazwa zastrzeżona ;)
 
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top