SkyscraperCity Forum banner
341 - 360 of 360 Posts
jak tu brak przejscia! a widok super.
 
szkoda, liczylem na sklepy i ozywienie.
 
^^
Sugerowales sie wizkami? ;) :lol:
 
no mam nadzieję że nie tak :).
Swego czasu były już dośc poważne przymiarki do adaptacji WZG. Miał powstac biurowiec klasy A, więc oznaczałoby to nadanie budynkowi "szlachetnośći". Niestety układy właścicielskie i problem z istniejącą konstrukcją utrudniły to, bo nie chcę użyć słowa "pogrzebały".

A tak na marginiesie ten stary budynek Sanepidu i tak nie był w stanie dac z siebie więcej niż to na zdjęciu :)
 
A tak na marginiesie ten stary budynek Sanepidu i tak nie był w stanie dac z siebie więcej niż to na zdjęciu :)
Ale tu chodzi tylko o biały tynk, nic więcej.

Tyle że nie ten z najtańszych.
 
No Barbadosik śliczny wyszedł, mimo że nie zaokrąglili mu, tak jak lubię, narożników :) Nawet więcej powinni dać tej "miodowej" okładziny, bo szkło jest tam takie zimne i odpychające wg mnie.
 
wara od szkła, jest piękne! I dobrze że nie ma zaokrąglonych rogów bo by to do niego pasowało jak wół do karety. Zawsze jak przechodzę obok niego to nie mogę się napatrzeć. Więcej takich budynków we wro :cheers:
 
Akurat tam by pasowały wg mnie zaokrąglone narożniki , bo i dawny pobliski BZWBK jest obły, i parking piętrowy też zaokrąglony. Ale OK. Nie upieram się. 2 są zaokrąglone, a Barbi :) i NBP nie, więc jest remis i wszystko gra :)
 
2 są zaokrąglone, a Barbi :) i NBP nie, więc jest remis i wszystko gra :)
NBP tez jest zaokraglony, przed wojna myslano o takich szczegolach, jak wyglad calego skrzyzowania, a nie tylko o architekturze konkretnego budynku.
po prostu zupelnie inny sposob myslenia, dzisiaj to chyba niemozliwe, kazdy buduje wedlug aktualnej mody , nie biorac pod uwage, ze budynek bedzie stal i za sto lat, kiedy kryteria beda zupelnie inne i wtedy jedyne we Wroclawiu skrzyzowanie z wszystkimi budynkami o zaokraglonych naroznikach stanowilo by samo w sobie wartosc.
ale nie bedzie
 
no mam nadzieję że nie tak :).
Swego czasu były już dośc poważne przymiarki do adaptacji WZG. Miał powstac biurowiec klasy A, więc oznaczałoby to nadanie budynkowi "szlachetnośći". Niestety układy właścicielskie i problem z istniejącą konstrukcją utrudniły to, bo nie chcę użyć słowa "pogrzebały".
Nie powiodło im się też poszukiwanie chętnego, który wszedłby z dużą gotóką w ten projekt albo takiego, który wynająłby ten obiekt w całosci.
 
341 - 360 of 360 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top