SkyscraperCity Forum banner
41 - 60 of 360 Posts
md.sign said:
litości !!!!

"pawilon mięsny" to arcydzieło przy tym knocie. ten pan już się wystarczająco w okolicy ul. Oławskiej wykazał...
Bez przesady! Żaden pawilon w tym miejscu,
choćby samego Calatravy ;) nie zastąpi tego, co powinno
tam być - uzupełnienia pierzei Oławskiej i jej kontynuacji
wzdłuż Łaciarskiej w kier. Wita Stwosza.
A że w głębi ktoś kiedyś walnął szary bloczek,
to jego mieszkańcy mogliby mieć troche ciemnawo :(
 
md.sign said:
litości !!!!

"pawilon mięsny" to arcydzieło przy tym knocie. ten pan już się wystarczająco w okolicy ul. Oławskiej wykazał...

O kurcze, nie wiedziałem, że podoba Ci się Md.sign taka architektura jaką prezentuje ten pawilon mięsny ;) Ale zapamiętam sobie :) :D ;)
 
Ale o "sklepie mięsnym" i że nazwałeś go arcydziełem, bez postawienia wokół tego wyrazu cudzysłowia - nie zapomnę i................kiedyś Ci to ARCYDZIEŁO wypomnę hi hi hi ;) :D
 
napisałem : "arcydzieło przy tym knocie" , to jednak różnica.
przy tym knocie za arcydzieło mógłbym nawet uznać jakiś budynek archicomu :)

a pawilonik nie jest zły. troszkę skalą tylko nie pasuje :)
 
md.sign said:
napisałem : "arcydzieło przy tym knocie" , to jednak różnica.
przy tym knocie za arcydzieło mógłbym nawet uznać jakiś budynek archicomu :)

a pawilonik nie jest zły. troszkę skalą tylko nie pasuje :)
He , he :) "troszkę" nie pasuje :rofl:
Buuuuu !!!!! Ja chcę na początek tą większą plombkę
na sąsiednim rogu, a potem pawilonik :skull:
i next plombka i Oławska completed :)
 
Darek_W said:
To zrób sobie kilka pamiątkowych zdjęć tego pawiloniku Md.sign, bo długo to on sobie już nie postoi :)
O w mordkę ! :)
Czyżbyś Darek miał jednak jakieś plombotwórcze :) wieści
z niedalekiej przyszłości o tej działce ?
 
Discussion starter · #50 ·
Ten pawilonik ma bardzo ciekawą elewację - z płyt laminowanych.. Chciałbym,zeby plomby pana Ż., ktore są projektowane przy tej ulicy i w najbliższym sąsiedztwie miały elewacje z tak drogich materiałów.
Sam fakt,ze jest pawilonem degraduje ten budynek:)Ale to na pewno jeden z najładniejsszych pawilonow w Polsce:)
 
wyjatkowo w tym miejscu wole pomyłkę urbanistyczna od pomyłki architektonicznej, jaką są wyżej prezentowane produkcje :)

a tak zupełnie serio - ma ktos może zdjecie tego pawilonu ? bo o ile mnie pamięc nie myli, to w tej ścianie do której jest dostawiony sa okna - w takim przypadku jego żywot może być dłuższy niż nam sie wydaje...
 
md.sign said:
wyjatkowo w tym miejscu wole pomyłkę urbanistyczna od pomyłki architektonicznej, jaką są wyżej prezentowane produkcje :)

a tak zupełnie serio - ma ktos może zdjecie tego pawilonu ? bo o ile mnie pamięc nie myli, to w tej ścianie do której jest dostawiony sa okna - w takim przypadku jego żywot może być dłuższy niż nam sie wydaje...

A ja na tamtej atrakcyjnej działeczce nie chcę ani tego mięsopawilonu*, ani żadnego z projektów Projexu (wstawiłem te dwie wizualki na prośbę jednego z forumowiczów, który wspomniał o nich).

* - nazwa zastrzeżona ;)
 
No , no , gratuluję Michał świeżych zdjątek z "Barbadosu" - widać po tych okrągłych czerwonych "skorupach", że szykują się do stawiania okrągłych słupów.
A w rogu basen już gotowy ;)
 
No , no , gratuluję Michał świeżych zdjątek z "Barbadosu" - widać po tych okrągłych czerwonych "skorupach", że szykują się do stawiania okrągłych słupów.
A w rogu podziemny basen już gotowy :clown:
 
Ups ! Coś mi sie zdublowało :(
 
dzisiaj juz lali beton w tej drugiej części a koparka załadowała ten przejazd, prowadzący do działki na Ofiar, na wywrotki. Ciekawe jak teraz tamci od Oławskiej sobie poradzą.
 
41 - 60 of 360 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top