SkyscraperCity Forum banner
61 - 80 of 360 Posts
...a bedzie jakis zuraf przy Olawskiej?? Wynika, ze nie. Czyli jakis dzwig ino - w sumie wystarczy. To sobie pogadalem, sam ze soba ;)


Jeszcze tylko 2 remonty i zyskamy calkiem ladny kwartal miasta :)
 
^^ Metoda katapultowa jak na Slowianskiej ;)
A tak na powaznie to pewnie beda podjezdzac od strony Olwaskiej, szkoda tylko deptaka, bo na pewno cos upieprza. Chociaz moze jakis maly dzwig i ciezarowka zmieszcze sie przez brame przy Kameleonie.
 
Byłem tam dzisiaj na oględzinach koło 16 i koparka pracowała normalnie, nie było przestoju. Ziemia była wybrana prawie w całości jeszcze malutki cypelek został, jednej rzeczy się obawiałem że im ta koparka zleci do rowu gdyż przy wybieraniu ziemi się kolysała nie bezpiecznie.
 
Mroberto said:
Byłem tam dzisiaj na oględzinach koło 16 i koparka pracowała normalnie, nie było przestoju. Ziemia była wybrana prawie w całości jeszcze malutki cypelek został, jednej rzeczy się obawiałem że im ta koparka zleci do rowu gdyż przy wybieraniu ziemi się kolysała nie bezpiecznie.
Ziemia wybrana już całkowicie. Podstawia żurawia już zabetonowana tylko czekać jak ptaszek przyleci. :) :cheers:
 
61 - 80 of 360 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top