SkyscraperCity Forum banner
101 - 120 of 360 Posts
Raffyxxx said:
z parkingu, spędziłem tam trochę czasu w zeszły piątek(2 poziom) i muszę stwierdzić że poza jednym panem który chodził i się przyglądał (niewiadomo czemu, może to ktoś z Was) na budowie nie działo się kompletnie NIC...
Moze akurat trafiłeś na tzw "przerwę na papierosa" ;)
 
Dzisiaj na budowie aż wrzało, wyciągali larseny, układali zbrojenie na strop od strony Szewskiej, szykowali słupy pod strop piętra.
 
WroFanatyk said:
Jest na prawde spory! Wogole sie nie spodziewalem takich rozmiarow, jak jeszcze byl tam "deptak" ;) Orientujecie sie jaka bedzie mial calkowita powierzchnie uzytkowa??
No wygląda rzeczywiście coraz bardziej okazale :) Nawet imponująco bym powiedział :) Bardzo mnie cieszy ta zabudowa. Swoją drogą, to kiedy budowali pobliski parking wielopoziomowy, to myślałem, że nie zostawią takiego ślizyka terenu i zabudują tę działkę też w/w parkingiem, przy okazji nakrywając nim :) ulicę Ofiar Oświęcimskich na tym odcinku. Fajnie by było co ? Przy okazji wjazd i wyjazd z parkingu mógłby być właśnie od i do tej "ztunelowanej" ulicy :)
 
Raczej byłoby nie fajnie. Ofiar Oświęcimskich i tak jest już przedzielona i "zakryta" (budynek przy Świdnickiej i małe przejscie pod nim). W przypadku Starego Miasta jestem za odtworzeniem i Ofiar Oświęcimskich i Łaciarskiej w ich przedwojennym przebiegu.
 
Darek_W said:
Raczej byłoby nie fajnie. Ofiar Oświęcimskich i tak jest już przedzielona i "zakryta" (budynek przy Świdnickiej i małe przejscie pod nim). W przypadku Starego Miasta jestem za odtworzeniem i Ofiar Oświęcimskich i Łaciarskiej w ich przedwojennym przebiegu.
Nie no co ! :);):) Pofantazjować nie można :) ? A co do Ofiar i tego rejonu, to faktycznie to niewypał, a dopełnieniem tego bubla są te ponure , niepotrzebnie otwarte na Szewską 2 podwórka kamienic na tyłach Świdnickiej. W dodatku zaciemnione jakimiś badziewiastymi pseudodrzewami i krzakami. Lepiej byłoby uzupełnić pierzeje od str. Szewskiej i zafundować mieszkańcom 2 ładne, w jasnych kolorach wykończone, elegancko zadaszone patia , nawet z palmami w donicach :) W końcu dlaczego takie fajne atria mają miec tylko drogie hotele np. na Kiełbaśniczej ?
 
101 - 120 of 360 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top