SkyscraperCity banner

301 - 319 of 319 Posts

·
Administrator
Joined
·
39,159 Posts
Czy ja dobrze widzę tam pas ostrzegawczy dla niewidomych?
Tak, bo oni zapomnieli że tam zbudowali przystanek jeszcze :nuts:
 

·
Registered
Joined
·
595 Posts
WTF z tym przystankiem? ile tam jest szerokości, 60cm? Do tego odcięte barierkami, kuriozalnie to wygląda w połączeniu płytami ostrzegającymi dla niewidomych. Zatoczka na dwa samochody w tle to też jakieś nieporozumienie, to na samochód prezesa? Pominę już to, że znowu nie udało się bez schodów. Pomimo na prawdę świetnej architektury, za rozwiązanie otoczenia ode mnie na starcie -3 punkty.
 

·
Registered
Joined
·
22,221 Posts
Tak, ale na te jakiejś półtora roku musi być.
 

·
Registered
Dzień dobry!
Joined
·
11,151 Posts
^^ Ta zatoczka w tle to postój taksówek, są już postawione znaki. A przystanek autobusowy znajduje się dopiero za plecami fotografującego, jest nawet wiata. Tutaj wyraźnie kogoś poniosła fantazja i na siłę zrobił przystanek podwójny, ale dla jednego autobusu przystanek jest w miarę normalny.
 

·
Administrator
Joined
·
39,159 Posts
^^
Odhumusowane pod tramwaj!
 

·
super&megatalls fan
Joined
·
2,854 Posts
Dorzucę jeszcze zdjęcia panAeL z wroclaw.polska-org.pl z 16 czerwca 2020:
I wejście główne w ujęciu jawc-Adminjstrator z wroclaw.polska-org.pl z 2 marca 2020:

 
  • Like
Reactions: G_s_G

·
Registered
Joined
·
22,221 Posts
Najnowszy wrocławski projekt biurowy Cavatiny - Carbon Tower, pozyskał kolejną międzynarodową firmę, która zdecydowała się na ulokowanie swojego biura w tym obiekcie. Do grona najemców dołączyła ACN Communications - firma specjalizująca się w dostawie usług telekomunikacyjnych. Zajmie całą powierzchnię 10. piętra Carbon Tower (1 500 mkw.) W nowym biurze firmy znajdzie pracę 150 osób. Najemcę przy negocjacjach umowy reprezentowała firma doradcza Nuvalu.
ACN
wprowadzi się do nowego biura już na początku sierpnia bieżącego roku. Dotychczas firma miała swoje polskie biuro w biurowcu Vega Center przy ul Grabiszyńskiej 251a, jednak ze względu na rozwój firmy i planowane zwiększenie zatrudnienia ACN poszukiwało nowej lokalizacji. Wybór padł na najnowszy projekt biurowy Cavatina Holding w stolicy Dolnego Śląska.
 
  • Like
Reactions: mordredo and G_s_G

·
Registered
Joined
·
22,221 Posts
I kolejna dobra wiadomość:
Deloitte stawia na Carbon Tower. Wynajmuje nowe biuro serwisowane

Do najemców tego obiektu dołącza kolejne światowe przedsiębiorstwo. Jest nią międzynarodowa firma doradcza Deloitte, która zdecydowała się na wynajęcie biura serwisowanego Quickwork na 40 stanowisk pracy. Najemca przeprowadzi się do nowej lokalizacji w III kwartale bieżącego roku. W transakcji, Deloitte reprezentowana była przez międzynarodową firmę doradczą JLL.
Deloitte
to międzynarodowa firma doradcza świadcząca usługi z zakresu: audytu, rachunkowości, doradztwa podatkowego, prawnego i finansowego oraz zarządzania. W 2017 r. zatrudniała ponad 224 tys. pracowników i działała w ponad 150 krajach. W Polsce jest obecna od 1990 r. W 2006 r. nastąpiła fuzja z Andersen Business Consulting, w wyniku czego powstał największy zespół doradztwa biznesowego w Europie Środkowej. Firma zatrudnia w Polsce ponad 2500 osób. Oprócz polskiej centrali zlokalizowanej w Warszawie, Delloite posiada również oddziały we Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Katowicach, Poznaniu, Łodzi, Szczecinie i Rzeszowie.

Quickwork to biura serwisowane z dostępem 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. W ramach jednej przestrzeni, w ofercie operatora dostępne są m.in biurka dedykowane, hot deski, gabinety (2-10 os.), sale konferencyjne i pokoje spotkań. Oferuje 145 stanowisk pracy (139 w gabinetach + 6 biurek). Quickwork zajmuje całe piąte piętro biurowca Carbon Tower (łącznie 1 534 mkw. GLA).
 
  • Like
Reactions: mordredo and G_s_G
301 - 319 of 319 Posts
Top