SkyscraperCity banner
1 - 20 of 166 Posts

·
Я.
6,309 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Zauważyłem, ze ta inwestycja nie ma jeszcze własnego wątku - a moim zdaniem powinna. Niby tylko małe centrum handlowe, ale bardzo przyjemna architektura:) Wklejam kilka wizualek, które właśnie znalazłem - może znajdzie się ktos, kto zrobi zdjęcia tej troche pomijanej, ale moim zdaniem interesującej inwestycji.

·
kierowca bombowca
1,124 Posts
rychło w czas :D biorąc pod uwage, ze niedlugo otwierają :) ale przynajmniej bedzie co przeniesc do Inwestycji ukonczonych :runaway:

·
que conoce muchos idiomas
6,786 Posts
A wiadomo jakich marek sklepy sie tam ulokuja? Bo juz sobie zrobilem ochote na kupienie kilku szmatek ktorych juz nie dostane i byc moze tam beda, skoro beda sprzedawac koncowki serii i takie tam :)

·
Registered
14,636 Posts
Kilka tygodni temu, ktoś w Wieściach z Budowy wstawił zdjęcia z budowy tego kompleksu. I niestety na tych zdjeciach elewacja tego obiektu wyglądała.....fatalnie :(

ps: Brak wyszukiwarki powoduje, że szukanie czegokolwiek bardziej szczeg na tym forum staje się szukaniem igły w stogu siana :(

·
Registered
669 Posts
Mam 3 zdjęcia z 1. maja. Jak są za stare to można wyciąć ten post:)

Widok od strony ul. Mińskiej;

Zbliżenie na wieże:

Widok od tyłu:

Zauważyłem, że jeszcze nie skończyli jednej części, a już się rozbudowują. OBecnie parking jest już prawie skończony. Oprócz tego trwa ostra wycinka drzew i krzewów wzdłuż ogrodzenia budowy od stony Mińskiej i na skrzyżowaniu Mińsiej i Granicznej.

·
Registered
14,636 Posts
Są napewno najświeższymi zdjęciami tego obiektu, jakie widzieliśmy na tym forum. Dziękujemy Sagger. nie wiem czy to lepsza jakość Twoich zdjęć, czy ich większa świeżość, ale na tych fotkach ten kompleks handlowy wgląda już trochę lepiej niż na tamtych, starszych zdjęciach.

·
kierowca bombowca
1,124 Posts
Darek_W said:
Kilka tygodni temu, ktoś w Wieściach z Budowy wstawił zdjęcia z budowy tego kompleksu. I niestety na tych zdjeciach elewacja tego obiektu wyglądała.....fatalnie :(
ja tamtędy przejezdzalem we wtorek tydzien temu i nie wygladala to powalająco :(

·
Registered
14,636 Posts
Szczerze mówiąc (pisząc), to jak tylko było wiadomo, że ten kompleks zaprojektuje pan Maćkow, to ja po tym obiekcie nie spodziewałem się cudów. Dlatego aż tak zawiedziny jego wyglądem nie jestem. Moze chociaż wnętrze będzie lepsze, niż sobie wyobrażałem...

·
Registered
669 Posts
Jak dla mnie, wykonana elewacja odpowiada tej z wizualizacji.
Szkoda tylko, że brązowe płytki są tylko na fragmentach, a nie na całej elewacji. Jak na blaszak, to to nie jest tragedia, ale z drugiej strony, w epoce "Galerii Dominikańskiej" można by czegoś więcej oczekiwać od centrum handlowego.

·
kierowca bombowca
1,124 Posts
Darek_W said:
Moze chociaż wnętrze będzie lepsze, niż sobie wyobrażałem...
no jezeli te kule będą rzeczywiście lewitować, to tego nikt sie chyba nie spodziewał :D:D

·
Я.
6,309 Posts
Discussion Starter · #14 ·
Darek_W said:
Szczerze mówiąc (pisząc), to jak tylko było wiadomo, że ten kompleks zaprojektuje pan Maćkow, to ja po tym obiekcie nie spodziewałem się cudów. Dlatego aż tak zawiedziny jego wyglądem nie jestem. Moze chociaż wnętrze będzie lepsze, niż sobie wyobrażałem...
To jest tak: jeśli Liga Polskich Rodzin oprotestuje jakiś film albo sztukę teatralną, to ja wiem, ze warto na to pójść do kina lub teatru:) A jeśli Darkowi się cos nie podoba, to ja wiem ze to jest dobra architektura:)

Cieszę się, ze pracownia Maćków ma tyle zleceń ostatnio, bo to jeden z najlepszych architektów w tym mieście.

·
Registered
14,636 Posts
Zachowujesz się Kocie właśnie jak Giertych albo Kaczyński. To, że Tobie coś się podoba, to nie znaczy, ze automatycznie ma się to podobać innym i że musi to być automatycznie dobrą architekturą.

·
Я.
6,309 Posts
Discussion Starter · #16 ·
^^ alez nie bierz tego do siebie. Jestes dla mnie barometrem stanu architektury, jak Parda barometrem stanu teatru czy filmu. Nie mówie ze wszystkim musi sie podobac Maćków, tak jak nie wszystkim musi się podobać Almodóvar:)

·
Registered
14,636 Posts
A ty jestes dla mnie takim barometrem architektury jak...Jarząbek... i też nie bierz tego do siebie.

·
Registered
3,268 Posts
no nie wiem ale to szkło w rzeczywistości nie odpowiada temu na renderze. Brak tu przeźroczystości tych okien a to już dużo pogarsza odbiór tego budynku

1 - 20 of 166 Posts