SkyscraperCity banner
1 - 20 of 44 Posts

·
Registered
64 Posts
Discussion Starter · #1 · (Edited)
Trochę się obawiałem przed założeniem tego wątku, bo robieniem zdjęć nie zajmuję się nałogowo, przesadnym bożyszczem w tej dziedzinie też nie jestem. Przyznam, że Wrocław poznaje właśnie podróżując jednośladem, a moim wyprawom w miarę możliwości towarzyszy aparat. Chciałbym na swoich zdjęciach przedstawić Wrocław i jego okolice właśnie z perspektywy rowerzysty.

Liczę na krytykę, bo jak zaznaczałem na wstępie, robienie zdjęć nie jest moją dobrą stroną. Większośc zdjęć robię nie wstając z roweru, stąd właśnie nazwa "z perspektywy rowerzysty" :)

Na początek pare takich starych fotek:

Rozpuścił się nam chodnik :nuts:

Mało, ale moje archiwa nie są imponujące. Należy czekać, aż wreszcie pogoda dopisze i będzie można odpalić maszynę. Oby jutro. :)

·
Gdynia - Open City
10,524 Posts
^^ Zazdroszczę wam , że macie tyle wątków o Wrocławiu a o Trójmieście tak mało ;)

·
Registered
64 Posts
Discussion Starter · #4 ·
Należałoby coś wreszcie do tego wątku wkleić. Jako, że wróciłem niedawno znad morza czasu na jazdę rowerem po naszym pięknym Wrocławiu przybyło. Zdjęcia pochodzą sprzed tygodnia, ale jakoś nie miałem czasu ich tu wcześniej wrzucić. Ulica Sokola i jej okolice.

Przypominam, że
robienie zdjęć nie jest moją dobrą stroną. Większośc zdjęć robię nie wstając z roweru, stąd właśnie nazwa "z perspektywy rowerzysty" :)
1.

2.

3.

4.

5.

·
Registered
64 Posts
Discussion Starter · #9 ·
Komentujcie, nie będę tylko wrzucał, chce też usłyszeć krytykę :nuts:

A teraz część przyjemniejsza zachodniej strony ul.Sokolej. Plac Mordechaja Anielewicza.

Tak wyglądał przed wojną:

A tak teraz:

26.

27.

28. Gustowny kubełek. Niestety większość ludzi traktuje je jako zwykłe śmietniki.

29.

30.

·
We Built This City
1,557 Posts
Fajny napis: "Pojemniki obsługuje TRANSFORMERS" :rofl:

P.S.
Tak na poważnie, to zapowiada się fajny wątek :). A pięknego Wrocławia im więcej na forum tym lepiej :) :cheers:

1 - 20 of 44 Posts