SkyscraperCity Forum banner

[Wrocław] Który to już raz?

908783 Views 4747 Replies 188 Participants Last post by  preslaw
Witam serdecznie!

O Wrocławiu jest pełno wątków, w których są świetne zdjęcia, doskonałe technicznie jak u Skansena, czy przedstawiające wszystkie zakamarki miasta jak w wątku Grzybsona. Dlatego stwierdziłem że jedyną szansą żeby odróżnić się od innych jest uruchomienia ojcowskiego, ponad 20 letniego Zenita ET :D

Ja, dziecko ery cyfrowej, mający od prawie zawsze cyfrówki, miałem na początku trudności w opanowaniu analogu. Ale myślę że efekty moich pierwszych zabaw, a dokładnie pierwszego w całości wypstrykanego przeze mnie filmu są na tyle zadowalające że mogę się z wami tutaj nimi podzielić.
Wciągnęło mnie to strasznie, wydam teraz chyba fortunę na klisze i wywoływanie ;)

Dobra, nie będę za dużo marudził, zaczynamy ze zdjęciami:
1. Na pierwszy ogień idzie Renoma, obowiązkowy punkt dla każdego fotografa w mieście :|

2.
1 - 11 of 11 Posts
Łał, jaki klimat na zdjęciach. Świetne są.
No w kooońcu, fantastyczne zdjęcia!
Wszystkim po prostu szczęka opadła :pet:

No patrz, pisałem tego posta, i od razu kilka komentarzy dodano :D Kadry są świetne, to jest prawdziwy Wrocław, taki... bez patosu ;)
Kiczowaty ten ogródek jak cholera, ale.. podoba mi się :D Taka idea przyblokowych, osiedlowych wspólnych ogródków jest świetna. Szkoda, że ludzie nie mogą się zgrać i coś załatwić. Sam mieszkam na sporym osiedlu którego budynki zbudowane są na planie prostokąta, w samym środku spory nieużytek, właściciel terenu ma wszystko w nosie, ławek nawet nie postawi tylko betonowe klocki żeby ludzie nie parkowali. Zamiast zrobić wielki ogród, gdzie ludzie mogliby posiedzieć, pogrillować, dzieci pobawić to wszystko zarasta, gnije i wygląda obskurnie :(

Ale wstyd, że jeszcze nie byłem w Hali stulecia, jak tylko będę miał czas to lecę, słyszałem same dobre opinie, a ta wizualizacja ponoć tyłek urywa :D
158. Gdyby jeszcze był szpaler drzew, pomyślałbym że to z wątku o NY Skansena ;)
Zawsze uważałem WZG za jakiegoś gorszego, słabszego brata Kameleona. Nigdy nie wywarł na mnie tak dobrego wrażenia jak Kameleon, niesamowite, ale po remoncie WZG według mnie wypada dużo lepiej, okazalej, doroślej. Do tego te logo Marks&Spencer dodaje klasy temu budynkowi. Ulżyło mi, że nie wprowadził się tam żaden Rossman czy Biedronka (nie jestem przeciwnikiem tańszych sklepów w centrum, ale w tym budynku to by była zbrodnia).
337. Dokładnie, ostatnio zwróciłem uwagę na ten budynek pierwszy raz. Nie rzuca się w oczy, jest bardzo fajny jak na szalone lata 90' !
Zdjęcia tradycyjnie bardzo fajne, to już się robi nudne :D
http://img43.imageshack.us/img43/9302/dsc4652e.jpg

Fantastycznie tu wyszedł transatlantyk! Ten budynek ma naprawdę potencjał, tylko potrzeba dobrego przyziemia :)
Bliżej mi do pochlastania, gdy widzę takie coś:

Lulek, ty nie ma co komentować, zdjęcia jak zwykle świetne :)
Można gdzieś odsłuchać jeszcze ;) ?
Po wybudowaniu tego biurowca to będzie jedno z ciekawszych miejsc we Wrocławiu. Szkoda jedynie, że ta plomba ma taki ucięty ten narożnik.
  • Like
Reactions: lulek89
Wrocławskie picaddily circus :troll:
1 - 11 of 11 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.