SkyscraperCity Forum banner

[Wrocław] Który to już raz?

909015 Views 4747 Replies 188 Participants Last post by  preslaw
Witam serdecznie!

O Wrocławiu jest pełno wątków, w których są świetne zdjęcia, doskonałe technicznie jak u Skansena, czy przedstawiające wszystkie zakamarki miasta jak w wątku Grzybsona. Dlatego stwierdziłem że jedyną szansą żeby odróżnić się od innych jest uruchomienia ojcowskiego, ponad 20 letniego Zenita ET :D

Ja, dziecko ery cyfrowej, mający od prawie zawsze cyfrówki, miałem na początku trudności w opanowaniu analogu. Ale myślę że efekty moich pierwszych zabaw, a dokładnie pierwszego w całości wypstrykanego przeze mnie filmu są na tyle zadowalające że mogę się z wami tutaj nimi podzielić.
Wciągnęło mnie to strasznie, wydam teraz chyba fortunę na klisze i wywoływanie ;)

Dobra, nie będę za dużo marudził, zaczynamy ze zdjęciami:
1. Na pierwszy ogień idzie Renoma, obowiązkowy punkt dla każdego fotografa w mieście :|

2.
1 - 12 of 12 Posts
zawsze mozesz sobie odczynniczki pokupować i sam sie bawić w ciemnijce w wywoływanko ;)
10 bardzo mniam. 13 bardzo oryginalne i ciekawe, zastanawiam sie czy koresponduje datą projektu z Tutanchamon-manią po odkryciu grobowca.
Ciesze sie, ze Ci sie moglem przydać w wątku :)
A patrz, nie zastanawiałem się że te płaskorzeźby mogą mieć coś wspólnego ze starożytnym egiptem. Teraz jak na nie patrzę to faktycznie możesz mieć rację :)
no faktycznie, jako rzekł, tak zapostował :D Dzieki bardzo za Panoramkę. Nie wiedzialem ze ona ma na tym zwienczeniu od pawilonu odciski szalunku ułożone we wzór.
I co, oddałeś już ? Bo już jest to jutro :D
Łee taam...to co my bedziemy oglądać ? :p
No wiecej widać zwyczajnie na tym Twoim. Może ciut więcej kontrastu i bedzie ładnie :D
Manhattanek :D :D :D :applause:
I nawet sfotografowany razem z kawałkami przyziemia, ono biedne tak rzadko jest fotografowane.
@45 - ze tez sobie socreal pozwolil na takie rzędy okien ;) dzieki za miłe photographie :)
49 - kojarze co poniektóre zdjecia z tego posta którego podlinkowałeś, ale tych form kolistych to za cholere nie
48 - fuj, jakie piękne zdobienia ;)
^^ mam tak samo, ostatnio tylko był epizod ze dobrowolnie sami przychodzili :(

A obiekty całkiem ciekawe. Aczkolwiek w tych jatkach wszyscy musieli sie walić w głowy jak juz wracali z tym miesem i probowali przejść pod tymi podporami ;)
61 - secesyjka or what ?
tzn ze klient mial dojazd z innej strony ? No to dobrze :)
1 - 12 of 12 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.