SkyscraperCity Forum banner

[Wrocław] Który to już raz?

908965 Views 4747 Replies 188 Participants Last post by  preslaw
Witam serdecznie!

O Wrocławiu jest pełno wątków, w których są świetne zdjęcia, doskonałe technicznie jak u Skansena, czy przedstawiające wszystkie zakamarki miasta jak w wątku Grzybsona. Dlatego stwierdziłem że jedyną szansą żeby odróżnić się od innych jest uruchomienia ojcowskiego, ponad 20 letniego Zenita ET :D

Ja, dziecko ery cyfrowej, mający od prawie zawsze cyfrówki, miałem na początku trudności w opanowaniu analogu. Ale myślę że efekty moich pierwszych zabaw, a dokładnie pierwszego w całości wypstrykanego przeze mnie filmu są na tyle zadowalające że mogę się z wami tutaj nimi podzielić.
Wciągnęło mnie to strasznie, wydam teraz chyba fortunę na klisze i wywoływanie ;)

Dobra, nie będę za dużo marudził, zaczynamy ze zdjęciami:
1. Na pierwszy ogień idzie Renoma, obowiązkowy punkt dla każdego fotografa w mieście :|

2.
1 - 20 of 20 Posts
No no, ciekawie się zapowiada... :)
Inne Wrocławskie wątki :p
Łee taam...to co my bedziemy oglądać ? :p
Ważne że tramwaj jest na wysokość cały! :lol:
http://img341.imageshack.us/img341/5839/dsc1077v.jpg
^^
Kurczaki. Dlaczego obciąłeś siedzących na ławcę? :bash::madwife::gunz:Ale byłaby super fota.:)
http://img38.imageshack.us/img38/9677/dsc11811.jpg

Ło! Zdjęcie świetne, aczkolwiek do mnie bardziej przemawiała stara tablica i zegar. Reszta jest na plus... :-D

Stary dworzec jednak wg mnie miał coś w sobie, ten jakoś tak...
Bardzo ładnie się prezentuje on na Twoich zdjęciach. Szczerze, to nawet nie wiedziałam, ze PWR takie coś wybudował. :) A w2 i w9 to chodzi o wydziały, czy nazwa budynku? Czekam na więcej zdjęć. :)
To polibuda, wszystko jest możliwe. Jak się czegoś dowiesz/dowiem, to daj znać. :)

http://img152.imageshack.us/img152/8088/dsc36071.jpg - aaaaah, chcę już lato!:cheers:
Może wydziały? :dunno: Nie wiem jak to jest rozwiązane na polibudzie. Jakby to były oznaczenia budynków to tak dziwnie trochę, obok siebie W9 i W2 ;)
http://farm9.staticflickr.com/8235/8530333985_40311c6c3d_b.jpg

Niektóre osiedla to mnie zadziwiają... :)

Bardzo przyjemnie ogląda się Wrocław na Twoich zdjęciach!
Dajcie znać jak będziecie się wybierać jeszcze raz. Z racji tego, że przez 20 lat mieszkałam niedaleko, to parę razy o rożnych porach dniach tam byłam, i ani razu mnie nie wyprosili. Czasem podchodzili do nas i prosili, żebyśmy byli spokojni i nie zostawiali śmieci. Znajoma tez tam miała robione zdjęcia ślubne, nie wiem czy prosiła o dodatkowe pozwolenie, ale spokojnie siedzieli i cykali zdjęcia przez pół dnia. A myślę, że panna młoda była bardziej wyraźna niż Wy! :)

Co do wątku, bardzo ładne niebo Ci wychodzi na większości zdjęć, nie wiem czy to aparat, umiejętności, czy program, ale wygląda nieziemsko!
:D

Tytuł nic nie wyjaśnia, więc od razu napiszę że chodzi o Port Miejski we Wrocławiu. Był już tutaj port lotniczy, to teraz będzie port rzeczny. Gościłem tam pierwszy raz, a wszystko to dzięki Salto który skrzynął mnie i Błonę aby trochę poszwendać się po industrialno-portowych klimatach. Niestety, po jakichś 30 minutach fotografowania ochrona nas wyprosiła, co niestety przełożyło się na skromną ilość zdjęć.
  • Like
Reactions: takisobiektoś
Łoooooo, jestem pod wrażeniem zdjęć! Co to za czary, że znika ta szarość i ponurość miejsc?! :)
Mało szary? Z tym się nie zgodzę, no ale, każdy widzi co dzień co innego :)

A zdjęcia - gernialne, więcej więcej więcej!!
Lulek89 - świetne zdjęcia. Fajnie, że Twój wątek żyje aktywnie, powodzenia w Nowym Roku! :)
W wiadomościach okrzyknęli to miejsce noclegiem dla bezdomnych. :)

Ostatnie zdjęcie świetne, ooj tego nowego to we Wrocławiu ostatnio coraz więcej. A to dobrze :)
1907. Smażing na Nowym targu.
Super. Miałam właśnie się wybrać na te targi, ale niestety nie mogłam. Dobrze, że tutaj mam relację. :D
Kombinuj, kombinuj! Może już niedługo pojawią się też inne perełki podobne, to będziesz miał co fotografować. :)

:cheers::cheers:
Mamy jednego wiezowca to trzeba z nim kombinować ;)
Niesamowite zdjęcia!!!! :)

A o tej bibliotece w hali "Grafit" to przyznam, że pierwszy raz słyszę, ale patrząc na zdjecia - jak najbardziej miejsce do odwiedzenia. :) Przepięknie.
Na Twoich zdjęciach nawet uczelniane budynki wychodzą przecudnie :)
Pięknie się te mosty prezentują u Ciebie na zdjęciach! A i bulwar przy politechnice wspaniale odnowiony. Nie było mnie tam jeszcze, muszę nadrobić miejscóweczkę ;-)
1 - 20 of 20 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.