SkyscraperCity Forum banner

[Wroc艂aw] Kt贸ry to ju偶 raz?

912394 Views 4757 Replies 196 Participants Last post by  MarcinK
Witam serdecznie!

O Wroc艂awiu jest pe艂no w膮tk贸w, w kt贸rych s膮 艣wietne zdj臋cia, doskona艂e technicznie jak u Skansena, czy przedstawiaj膮ce wszystkie zakamarki miasta jak w w膮tku Grzybsona. Dlatego stwierdzi艂em 偶e jedyn膮 szans膮 偶eby odr贸偶ni膰 si臋 od innych jest uruchomienia ojcowskiego, ponad 20 letniego Zenita ET :D

Ja, dziecko ery cyfrowej, maj膮cy od prawie zawsze cyfr贸wki, mia艂em na pocz膮tku trudno艣ci w opanowaniu analogu. Ale my艣l臋 偶e efekty moich pierwszych zabaw, a dok艂adnie pierwszego w ca艂o艣ci wypstrykanego przeze mnie filmu s膮 na tyle zadowalaj膮ce 偶e mog臋 si臋 z wami tutaj nimi podzieli膰.
Wci膮gn臋艂o mnie to strasznie, wydam teraz chyba fortun臋 na klisze i wywo艂ywanie ;)

Dobra, nie b臋d臋 za du偶o marudzi艂, zaczynamy ze zdj臋ciami:
1. Na pierwszy ogie艅 idzie Renoma, obowi膮zkowy punkt dla ka偶dego fotografa w mie艣cie :|

2.
See less See more
2
4721 - 4740 of 4758 Posts
Czasu brak :(

Ale jedno z dzisiaj, z zimowego Wroc艂awia specjalnie dla was!

2763. Pod bia艂膮 ko艂derk膮.
City of spires by Maciek Lulko, on Flickr
See less See more
  • Like
  • Love
Reactions: 5
Kadr by艂by fenomenalny gdyby nie wszechobecny馃惒
  • Like
Reactions: 1
^^x2
Bardzo podoba mi si臋 ten efekt zamglenia, daje efekt takiej jakby nierzeczywisto艣ci.
Ciekawe ile w tym natury, ile smogu? A mo偶e autor zdj臋cia czekaj膮c na odpowiednie warunki co艣 sobie zajara艂?
A mo偶e autor zdj臋cia czekaj膮c na odpowiednie warunki co艣 sobie zajara艂?
Ju偶 widz臋 jak gromadzi pod wie偶膮 stosy opon i p艂yt meblowych...
  • Like
Reactions: 1
^^
Ta, a p贸藕niej szcz臋ka艂by z臋bami p贸艂 zimy w domu... Zmarnowa膰 tyle opa艂u, wszystko dla jednego uj臋cia?
Lulek pochodzi z Wielkopolski, tam taka niegospodarno艣膰 to grzech 艣miertelny, wstyd by si臋 by艂o po czym艣 takim rodzicom na oczy pokaza膰.
Natomiast nie wykluczam, 偶e zajara艂 sobie fajk臋, albo co, w oczekiwaniu na idealne uj臋cie.
See less See more
Ju偶 widz臋 jak gromadzi pod wie偶膮 stosy opon i p艂yt meblowych...
Z tymi meblami to dobry trop, w koncu z meblarskiej okolicy pochodze ;)
No to jeszcze jedno z ostrym cieniem mg艂y

2764. Wyspiarsko.
See less See more
  • Like
  • Love
Reactions: 5
4721 - 4740 of 4758 Posts