SkyscraperCity Forum banner
101 - 119 of 119 Posts

· tombar311
1,980 Posts
^^ niestety - tynk i to nie najwyższych "lotów".
Doszły mnie słuchy (nie wiem na ile prawdziwe), że architektura budynku powoduje beznadziejną funkcję wnętrz tj. wiele powierzchni jest źle doświetlonych albo niemożliwych do doświetlenia (np ponad 12 m szerokości powierzchni biurowej z oknami tylko z jednej strony i korytarzem (ciemnym z drugiej). I w związku z tym właściciele obiektu mają trochę problemów z wynajęciem powierzchni biurowej.

· Registered
603 Posts
^^ niestety - tynk i to nie najwyższych "lotów".
Doszły mnie słuchy (nie wiem na ile prawdziwe), że architektura budynku powoduje beznadziejną funkcję wnętrz tj. wiele powierzchni jest źle doświetlonych albo niemożliwych do doświetlenia (np ponad 12 m szerokości powierzchni biurowej z oknami tylko z jednej strony i korytarzem (ciemnym z drugiej). I w związku z tym właściciele obiektu mają trochę problemów z wynajęciem powierzchni biurowej.
Jak dla mnie ten biurowiec się "wybronił", jestem nawte pozytywnie zaskoczony jego wykończerniem. Co mi się nie podoba to kwestia urbanistyki, oraz ten tynk. Ale ogólne wrażenie pozytywne.

· Banned
2,288 Posts
A wg mnie najwiekszą i jedyną wadą tego ciekawego biurowca jest jego złe ustawienie o 180 stopni względem Legnickiej. W rezultacie jego najciekawsza część (ten elipsoidalny walec) jest prawie niewidoczna od ulicy, z której widac tylko tą prosta, jak w setkach innych biurowców elewację :( Pocieszam się tylko tym, że przynajmniej klienci GL (a więc niedługo i ja :D) będą w całej okazałości widzieć ten leżący walec i jego piękne szklane ściany szczytowe. One są the best !
Fotki z Hydralu . :)

Znakomicie ten biurowiec wygląda . Piekny . :cheers:
Zgadzam się :)

· tombar311
1,980 Posts
^^ super. Rzec można że w zasadzie to już niemal historyczna fotka. Kogucie - trzymaj to zdjęcie w archiwum - kto wie ile kiedyś LC za takie gratki zapłaci jak będzie chciał porównywać swoje "imperium" ST do tego co było przed tym ;);)

· Wrocławski konserwatysta
2,315 Posts
pytanie kiedy ożyje straszydło koło nasypu/bazaru na zielińskiego?
Budynek w obecnej formie nie ożyje, z tego co słyszałem jest przeznaczony jako kruszywo pod AOW. Na jego miejscu ma powstać nowy budynek.

· Administrator
52,172 Posts
poszukaj w watku Wrocław - inwestycje.

101 - 119 of 119 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.