Skyscraper City Forum banner
Status
Not open for further replies.
1 - 20 of 594 Posts

·
Bydgoszcz w budowie
18,975 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Od kiedy kupiłem bilety do Wrocławia wiedziałem, że założę nowy wątek. Początko miał to być wątek o całej Polsce, ale miasto mnie na tyle urzekło, że będzie tylko o tym mieście. Wątek oczywiście będzie autorski.

We Wrocławiu byłem w ubiegły piątek i sobotę. Pierwszego dnia mimo zrobienia 22 kilometrów pieszo najbliżej Rynku byłem w Piwiarni na Świdnickiej. Drugiego dnia zostałem oprowadzony przez lulek89 za co kolejny raz serdecznie dziękuję. We Wrocłąwiu było tak dobrze, że rozważaliśmy zostanie jeszcze trochę, kolega do dzisiaj nie widzi sensu łażenia po Bydgoszczu.

Zdjęć nie będzie tak dużo jak w innych wątkach, mam jednak nadzieję że z ilości uda mi się przejść w jakość, ale to już Wy ocenicie. Jako, że mam mniej zdjęć postanowiłem lekko zmniejszyć ilość zdjęć na post. Teraz będą czteropaki. Dobry czteropak jest dobry, bo jest dobry i nie trzeba latać za często do sklepu. A skoro już jestem przy piwie to gratuluję Wyspy Słodowej.

Koniec pieprzenia, jedziemy ze zdjęciami :)

·
Bydgoszcz w budowie
18,975 Posts
Discussion Starter · #6 ·
"Wrocław - przed odwiedzinami skonsultuj się z psychologiem..."
Ładne miasto, ładna pogoda, zero dresów nawet w dzień meczu i można było piwo w plenerze wypić. Pierwsze co zobaczyliśmy po powrocie - deszcz, dres stojący pod płotem i wyzywający ludzi. Kolejnego dnia po powrocie poszliśmy na piwo... w krzaki. Od razu się odechciewa.

4 - widok ze "Spy Tower" ?
Ja bym to nazwał Pyta Tower ;)

No to dawaj, zawsze coś o rodzinnym mieście nowego się dowiem :lol:
Wiem, że Wrocław już strasznie oklepany, więc nie wiem czy coś nowego się dowiesz ;)

No to pokazuj, bo już nie pamiętam kiedy byłem w stolicy województwa ;) ... wstyd się przyznać, ale częściej bywam we wsiach okalających Wrocław. Niedawno fotografowałem Kąty Wrocławskie :).
Czyli plątasz się po kątach.

Zaraz wrzucę kolejne zdjęcia :)

·
urban explorer.
1,614 Posts
Nie jechałem, bo JESZCZE nie była czynna. Byłem 10 minut przed pierwszym kursem, nie chciało się czekać. Mieliśmy wrócić, ale ostatecznie zabrakło czasu :(
Ja przyznam, że codziennie jestem w rejonach politechniki ale ani razu nie jechałam polinką... :bash:
A ogólnie, jak wrażenia z Wrocławia? Dodasz dziś jeszczę zdjęcia? :)

·
Registered
10,512 Posts
Ciekawe jakie miasto jest kolejne na liście Krystiand'a Rozpruwacza?
Bierze na cel miasta większe niż Bydgoszcz, na literę W:
Warszawa - 8 liter
Wrocław - 7 liter
co dalej...?...wiem!
Wókark - 6 liter - To się Tomeyk zdziwi!
Te mniejsze też są niczego sobie ... zwłaszcza na literę L.

Krystian w Legnicy też jest co fotografować :).

·
Registered
69,554 Posts
4. Zapraszam do oglądania
^^
Blokowo :doh:, choć każde większe miasto z dużej wysokości ma podobny temat na tapecie.

UWIELBIAM Wrocław, robi duże wrażenie w pierwszym odbiorze :|. Martwi mnie ta zapowiadana mała ilość zdjęć. No, ale zobaczymy :cheers:.

·
Bydgoszcz w budowie
18,975 Posts
Discussion Starter · #19 ·
A ogólnie, jak wrażenia z Wrocławia? Dodasz dziś jeszczę zdjęcia? :)
Nie wiem jeszcze, na razie muszę zgrać zdjęcia z dzisiejszego spaceru po Bydgoszczy, bo tam też trzeba coś wrzucić. A zanim się za to zabiorę to ze 2 godziny będę aktualizował nawigację w samochodzie :eek:hno:

Ciekawe jakie miasto jest kolejne na liście Krystiand'a Rozpruwacza?
Bierze na cel miasta większe niż Bydgoszcz, na literę W:
Warszawa - 8 liter
Wrocław - 7 liter
co dalej...?...wiem!
Wókark - 6 liter - To się Tomeyk zdziwi!
Może być Wókark. Chociaż bym wolał jakiś Woznan* albo coś :lol:

Krystian w Legnicy też jest co fotografować :).
Wiem, widziałem u Ciebie w wątku, ale tam nie dojeżdża PolskiBus, na razie kręcę się tam gdzie mogę PB lub pociągiem szybko dojechać ;)

^^
Blokowo :doh:, choć każde większe miasto z dużej wysokości ma podobny temat na tapecie.
Bloki z takie wysokości nie wyglądają źle ;)

UWIELBIAM Wrocław, robi duże wrażenie w pierwszym odbiorze :|. Martwi mnie ta zapowiadana mała ilość zdjęć. No, ale zobaczymy :cheers:.
Oj tam, mała ilość zdjęć będzie idealna, skończę Wrocław to znowu zacznę Warszawę ;)

A drugim, piątym i tysięcznym jest tylko lepiej. :lol:
W pierwszym odbiorze Wrocław nie był najlepszy. Przed dworcem PKP wdepnąłem w psią kupę, później poszliśmy nieciekawą okolicą, jak nam się zachciało WC to w krzakach prawie kolega wdepnął ludzką kupę. Później już było tylko lepiej, ostatecznie było świetnie :cheers:

Będę zaglądać!
Miło słyszeć :cheers:

1 - 20 of 594 Posts
Status
Not open for further replies.