Skyscraper City Forum banner
Status
Not open for further replies.
1 - 11 of 11 Posts

·
Registered
70,213 Posts
4. Zapraszam do oglądania
^^
Blokowo :doh:, choć każde większe miasto z dużej wysokości ma podobny temat na tapecie.

UWIELBIAM Wrocław, robi duże wrażenie w pierwszym odbiorze :|. Martwi mnie ta zapowiadana mała ilość zdjęć. No, ale zobaczymy :cheers:.

·
Registered
70,213 Posts
A odnosząc się do ciekawej dyskusji, jaka przewija się przez wątek nt. ponadprzeciętnej wartości Wrocławia - trudno się z tym nie zgodzić. Oczywiście o wiele "mocniejsze" są oceny mieszkańców innych miast czy regionów - pozbawione lokalnego patriotyzmu. Bo wiadomo, że każdy chwali swoje:) Choć w przypadku Wrocławia, po raz kolejny powiem, że trudno z tym się nie zgodzić.
^^
Fascynujące jaka się wytworzyła aura wokół Wrocławia :|. Udało się TAK wypromować miasto, że określenie "idealne miasto" - zaraz, jako pierwsze się z nim kojarzy (mi także).

·
Registered
70,213 Posts
prawda jest taka że jak pojedzie się do jakiegokolwiek miasta turystycznego pokroju Budapeszt czy Wiedeń to od razu pada pytanie z czym do ludzi z Wrocławiem, z trzema kościołami i halą ludową na krzyż?
^^
Ojojojojojoj, "wojująca sprawiedliwość" widzę ;).

Zawsze na rzeszę zadowolonych znajdzie się rodzynek, wyjątek potwierdzający regułę :D.

• Like
Reactions: Nando74

·
Registered
70,213 Posts
44. Tramwaj (jeszcze) z tyłu
^^
Smutno - szaro i sterylnie. Dobrze, że choć boki przystanku są w zieleni a cześć tramwaju uratowana jest od szarzyzny niebieskim.

Poprzednia strona z dworcowym korytarzem.. no no.
^^
Ano w przypadku Dworca - określenie: Wrocław - miasto idealne pasuje :|.

·
Registered
70,213 Posts
Wszystko co dobre kiedyś się kończy - może warto trochę zmniejszyć intensywność wrzutek, by wątek dłużej żył... Ja swój wrocławski już tak gonię drugi rok:)
^^
Albo przejść na hurt jak ja :D.

·
Registered
70,213 Posts
To by było na tyle z dwudniowego, kwietniowego wyjazdu do Wrocławia. Kolejny już we wrześniu :cheers:
^^
Sporo Ci tego wyszło - 17 stron! Choć zdjęć nie tak znowu dużo... :|

W każdym razie było miło :eek:kay:.

1 - 11 of 11 Posts
Status
Not open for further replies.