Skyscraper City Forum banner
Status
Not open for further replies.
21 - 40 of 594 Posts

·
Bydgoszcz w budowie
18,976 Posts
Discussion Starter · #22 ·
4 - Jakieś widoki z ST będą jeszcze?
Widoczność była okropna. Stadion ledwie był dostrzegalny, coś się postaram wyciągnąć z fotek, więc coś powinno być :)

·
Registered
3,447 Posts

·
Bydgoszcz w budowie
18,976 Posts
Discussion Starter · #25 ·
Bardzo ładnie ująłeś fakt że szyby były upierdzielone ;)
:lol:

W następnej wrzutce idealnie będzie widać, jak szyby były brudne - część zdjęcia jakby za mgłą i nie będzie to odbłysk światła :eek:hno:

Słabo. Przecież tam jest tyyyleee przestrzeni. A tu tego nie widać.
W następnej wrzutce też możesz nie być zadowolony, znowu nie będzie widać przestrzeni :lol:

A tu dobrze :cheers: !
No - że Ci się chciało, no i że pokazałeś, że Wrocław to nie jakieś tam miasteczko ... :lol:
Chcieć to mi się chce zawsze, ja mógłbym do domu nie wracać i tylko ciągle podróżować. Gorzej z pieniędzmi, jak się nie ma pracy ;)

·
Registered
936 Posts
Ja do Wrocławia mam olbrzymi sentyment. Studiowałem tam i sam w ogóle pochodzę z Dolnego Śląska! Wrocław ma coś czego nie posiadają inne miasta w Polsce. To jest właśnie to "coś" i nie mogę tego zdefiniować. We Wrocławiu czuje sie wspaniale.
Podpisuje się rękoma i nogami, jestem rodowitym wrocławianinem na emigracji na wschodzie Polski:lol:. Wrocław ma to "COŚ" co przyciąga, że ma rysy tu i ówdzie, mnie to nie rusza. Nikt niejest doskonały. Ogólnie dość sporo mieszkańców Wrocławia czy Dzierżoniowa mieszka w Białymstoku. Nie jest to jakaś miłość do Podlasia a raczej ściągnięciu elektroników z Diory (świetej pamięci). Jest wszak połączenie bezpośrednie Białystok-Wrocław.

·
Prymas Aprilis
8,919 Posts
^^
Nie zamieniłbym ;)

·
Bydgoszcz w budowie
18,976 Posts
Discussion Starter · #38 ·
Kolejny ciekawy wątek z Wrocławia i kolejny w którym ani razu nie złapał się w kadr Lech Janerka :(

Gdybym wiedział jak on wygląda. Prędzej bym L.U.C rozpoznał ;)

A w ogóle - kto dorówna Wrocławiowi ?? :banana:
W Polsce? Może być ciężko :cheers:

·
Bydgoszcz w budowie
18,976 Posts
Discussion Starter · #40 ·
Ale widok - !!
Noż człowieku - dech zapiera ... !
Czy Ty jakieś drona masz, czy jak ?
Siedziałem, znaczy stałem na ku***e :troll:

A to co - ??
Nie, nie koń- chodzi mi o to szare.
Budowali scenę na kolejny dzień. Miały być jakieś koncerty z okazji beatyfikacji JPII.

21 - 40 of 594 Posts
Status
Not open for further replies.