SkyscraperCity Forum banner
Status
Not open for further replies.
121 - 140 of 594 Posts

·
Registered
71,054 Posts
44. Tramwaj (jeszcze) z tyłu
^^
Smutno - szaro i sterylnie. Dobrze, że choć boki przystanku są w zieleni a cześć tramwaju uratowana jest od szarzyzny niebieskim.

Poprzednia strona z dworcowym korytarzem.. no no.
^^
Ano w przypadku Dworca - określenie: Wrocław - miasto idealne pasuje :|.

·
Bydgoszcz w budowie
19,115 Posts
Discussion Starter · #130 ·
Pozostaje zaprosić na jeszcze jedną wycieczkę byś więcej zdjęć porobił. :cheers2:
Jak dobrze pójdzie to jeszcze w lipcu, a jak nie to będę się starał w sierpniu lub wrześniu ;)

42. Nawet ciekawe te bloki w tle ;)
Od początku wyglądały mi na jakieś kredki. Później się dowiedziałem, że to akademiki kredka i ołówek :D

^^
Smutno - szaro i sterylnie. Dobrze, że choć boki przystanku są w zieleni a cześć tramwaju uratowana jest od szarzyzny niebieskim.
Ja to tam to lubię :)

Z tyłu sklepu. Na pewno Lulek Cię oprowadzał? ;)
:lol:

Zdjęcia zrobione zanim spotkałem się z Lulkiem ;)

·
Semper Invicta
27,516 Posts
Przy całym szacunku dla twórczości kolegi:) Ale... Wrzucenie na koniec przedostatniej strony czterech pustych postów, aby przeskoczyć na kolejną stronę nie znajduje mojego zrozumienia. Byłbym w stanie się pod tym podpisać, gdyby strona była maksymalnie przeładowana zdjęciami, a na tejże przedostatniej stronie mamy zdjęć w ilości osiem sztuk, raptem...

Nie żebym się czepiał, ale jest to dla mnie nieco sztucznym rozdmuchiwaniem wątku, zacnego wątku, o zacnym mieście, prowadzonego przez zacnego autora, ale jest to jednak rozdmuchiwanie:) Polecam się ku rozwadze i pamięci Krystianie:)

121 - 140 of 594 Posts
Status
Not open for further replies.