SkyscraperCity banner

10461 - 10475 of 10475 Posts

·
Registered
2,243 Posts
Budynek wyglądałby lepiej, gdyby nie ten koszmarny i przeskalowany biurowiec na rogu Racławicka / Powstańców.

Swoją drogą, jedno z większych skrzyżowań w mieście Hallera / Powstańców, a w tym remontowanym budynku niewynajęte biura na parterze, na wspomnianym koszmarku przy Racławickiej to chyba całe piętra puste, i na skrzyżowaniu Powstańców / Wiśniowa też biurowiec wywieszał ostatnio szmatę o powierzchniach do wynajęcia. Te pustostany nie wróżą dobrze okolicy.

·
Silesian
1,912 Posts
Wyszyńskiego 103

Bardzo zgrabna temomodernizacja z udaną rekonstrukcją detalu. Cieszy ładny kolor, mam nadzieję, że reszta klatek pójdzie za ciosem, jeśli chodzi o paletę.

·
super&megatalls fan
2,775 Posts
No wreszcie to ładnie wygląda. Zawsze podobało mi się też to rozwiązanie z doklejonymi do ściany szczytowej kamienicy balkonami, dzięki czemu choć 4 mieszkania tego bloczku mają je całkiem spore, a szczytówka nie zieje pustką. Teraz w tych kolorach wręcz stanowią neomodernistyczną kompozycję i w ogóle ten bloczek po malowaniu jest cool :)
Czas na ten po prawej z Krukiem.

·
Registered
266 Posts
Sky Tower - od Gwiaździstej obraz nędzy i rozpaczy.

137354

Nieco optymistyczniej na Placu Legionów - rusztowania przy Lotosie. Czyżby robili elewację? Oby tylko nie zaszaleli z kolorami.
137355

Zdjęcia robione telefonem, w dodatku to trzecie przez szybę autobusu także jakość średnia. Niemniej moja pierwsza fotograficzna wrzutka na forum :)

·
Registered
480 Posts
^^^^
Przecież to nie tak dużym kosztem można wyczyścic, b. duża część tych apartamentów jest na wynajem, niech turysta podziwia!

·
Registered
480 Posts
Spółka Wrocławskie Mieszkania rozpoczyna remont 18 budynków w rejonach Przedmieścia Oławskiego, Psiego Pola i Brochowa. Wykonawca usunie stare piece, a do budynków od nowego sezonu grzewczego popłynie ciepło z sieci miejskiej. Tam, gdzie nie było takiej możliwości –zostaną wykonane indywidualne ogrzewania gazowe. W planach jest remont kolejnych 33 kamienic.

·
super&megatalls fan
2,775 Posts
No to jeszcze 3 fotki częściowo odnowionego Lotosu od Neo[EZN] z fotopolski zrobione 5-go lipca:

10461 - 10475 of 10475 Posts