SkyscraperCity Forum banner
1 - 20 of 583 Posts

· Registered
Joined
·
691 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Witam :) Chciałbym przedstawić swój własny sposób widzenia miasta w którym się zakochałem od pierwszego wejrzenia. Przedstawię miejsca znane, ale też takie w które standardowy turysta się nie zagłębi. Zapraszam do oglądania i komentowania zdjęć :)


1. Zacznę naukowo, Uniwersytet2.3. Fontanna Szermierza na placu Uniwersyteckim, tym razem od tyłu :p4. Marina z widokiem na ciekawą zabudowę ulicy Grodzkiej w oddali5.6. Widok na Uniwersytet z Wyspy Słodowej7. Hotel Plaza

 

· Registered
Joined
·
691 Posts
Discussion Starter · #3 ·
8. Kładka Słodowa9. Ossolineum10. Bulwar Stanisława Kulczyńskiego11. Ossolineum wraz z budynkiem mieszczącym się na Wyspie Tamka12. Hala Targowa i Most Piaskowy13. Most Piaskowy, fajnie się komponuje z budynkami uniwersyteckimi

 

· Registered
Joined
·
691 Posts
Discussion Starter · #4 ·
Jestem z Lublina a jeśli chodzi o opinie to tych złych będzie jak na lekarstwo :) Jestem fanatykiem Wrocka i obiektywizmu u mnie za grosz. Bywam tu 4 razy w roku i za każdym razem z bólem serca wyjeżdżam.
 

· Registered
Joined
·
13,792 Posts
Na razie mnie, turysty, niczym nie zaskoczyłeś :) Czekam na więcej ;) A Wrocław jest jak najbardziej piękny :cheers:
 

· Registered
Joined
·
691 Posts
Discussion Starter · #6 · (Edited)
14. ... i wszystkim znana Renoma, zaczynam od nowej części15. ujęcie od strony ul. Czystej16.17.18.19. Podwale20. Stara Renoma21. Podobno wstawki na pierwszych dwóch piętrach są pozłacane a na wyższych prawdziwe złoto :)22.

 

· Registered
Joined
·
691 Posts
Discussion Starter · #9 ·
Chcecie krytykę ?? a proszę bardzo :) miasto rozkopane tu remont tam remont, ja wiem że jak będzie zrobione to będzie cacy i trochę dużo menelstwa się kręci a jak byłem w weekend majowy to jeden żul przegiął pałę i cisnął klocka w okolicach Hotelu Plaza na środku alejki spacerowej. Owoc jego zmagań zobaczycie w następnym rzucie zdjęć :)
 

· Registered
Joined
·
3,508 Posts
jak byłem w weekend majowy to jeden żul przegiął pałę i cisnął klocka w okolicach Hotelu Plaza na środku alejki spacerowej. Owoc jego zmagań zobaczycie w następnym rzucie zdjęć :)
Może lepiej byś nam darował to... :lol:

Zastanawiam się też czy sam nie wrzucić swoich fotek z Wrocławia, ale niestety mam ich mało, ze względu na to że często padało i szkoda mi było aparat brać.
 

· Registered
Joined
·
4,923 Posts

· Registered
Joined
·
691 Posts
Discussion Starter · #13 ·
23. Jak już byłem przy Renomie to przypomniało mi się że w innych wątkach o Wrocku były jakieś fotki z dachu, więc wszedłem i cyknąłem pare ujęć panoramy :)24.25.26.27. W oddali wieża ciśnień28. Trochę niewyraźnie te Arkady wyszły

 

· Registered
Joined
·
691 Posts
Discussion Starter · #15 ·
Jednak liczylibyśmy na jakąkolwiek krytykę mimo wszystko ;)
36. A i bym zapomniał. Okolice Hotelu Plaza, taki bonusik dotyczący wad Wrocławia, jeśli się nie spodoba to mogę usunąć :)

 

· Registered
Joined
·
12,508 Posts
Oj wiem wiem .... sam kiedyś podobne zdjęcie z Pułaskiego wrzuciłem ... porażka.

Mój kumpel, który jest policjantem w Krakowie też kiedyś na służbie spotkał taką babkę, która na samych Plantach postanowiła załatwić własną potrzebę ...

To jest plaga polskich miast.
 

· Prymas Aprilis
Joined
·
9,956 Posts
Nie żebym takie procedery popierał (jak ktoś już rzeczywiście nie ma innej możliwości, to niech sobie znajdzie przynajmniej jakieś ustronne miejsce), ale niedostatek publicznych toalet, to również plaga polskich miast. Wiadomo, że pewna grupa ludzi i tak z nich nie skorzysta, ale inni w potrzebie mają problemy...
 
1 - 20 of 583 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top