SkyscraperCity Forum banner
5861 - 5880 of 6059 Posts

·
Registered
1,530 Posts
Panie Przemku
nie będę już wracał do liczby mieszkańców, bo nie warto... 4000, czy 5000 nie ma różnicy
przejazd to duży problem, bo tu nie jest ruch osiedlowy, tylko międzyosiedlowy (obwodowy - Obwodnica Śródmiejska)
nie zgadzam się z tym co napisał kolega Zajf, że wiadukt załatwi sprawę i do tego tramwaj na PP... może za 5, a może za 45 lat.... zachęci, by tędy jechać
ja rozumiem doskonale budżet, tylko zastanawia mnie czemu ten budżet nie dotyczy rozrastających się arterii na zachodzie miasta, a przeszkadza choćby kawałkowi drogi (jak zjazd z Kowal w stronę PP) na północnym wschodzie
Może urzędnicy miejscy w końcu muszą się wziąć do pracy? A nie płakać, że nie ma źródeł finansowania?
Kurde
jesteśmy Wrocław A i B? Czemu miasto tak postępuje?

·
Registered
2,352 Posts
Budowa Alei Wielkiej Wyspy trwa. W 2023 roku połączy ona Krzyki z Biskupinem i Sępolnem.

Aktualizacja:
Przy ul. Międzyrzeckiej montujemy bramki pod ustrój nośny nowego mostu nad Odrą na Alei Wielkiej Wyspy. Niebawem pojawi się tu na czas budowy ograniczenie wysokości pojazdów do 3,7 m.
Kierowcom przypominamy, że na ul. Międzyrzeckiej obowiązuje w tym rejonie ograniczenie prędkości do 40 km na godz.

Ruszyły prace przy budowie nowego skrzyżowania ul. Dembowskiego z AWW. Wprowadzona została organizacja ruchu zastępczego.
Na ul. Dembowskiego ruchem kierują światła. Odbywa się on wahadłowo.
Z powodu prac nie ma wyjazdu z ul. 8 maja na ul. Dembowskiego.
Przystanek autobusowy w kierunku centrum został przeniesiony w stronę ul. Becka i jest usytuowany na wysokości przedszkola.
Dojazd do budynków na ul. Kosiby jest możliwy od strony ul. Olszewskiego.

20.10.2021
Rośnie segment startowy mostu nad Odrą na Alei Wielkiej Wyspy. Powstaje na brzegu od strony ulicy Międzyrzeckiej. Tony zbrojenia, rusztowania i ekipa bardzo dobrych zbrojarzy. Potężna 700-metrowa przeprawa połączy Dąbie i Biskupin z okolicą ul. Międzyrzeckiej.

W tym roku umieścimy na segmencie startowym wózek i rozpoczniemy budowanie konstrukcji nad rzeką
Przy ul. Krakowskiej rozbudowujemy łącznicę, która prowadzić będzie kierowców i rowerzystów na AWW.
W pobliżu nad ulicą Wilczą powstanie 55 metrowy wiadukt. Mamy już pierwsze elementy konstrukcyjne tego obiektu.

12.10.2021

Na budowie Alei Wielkiej Wyspy przy ul. Krakowskiej pojawiły się pierwsze szyny, a co za tym idzie spawacze termitowi.
Tuż obok rozbudowujemy łącznice, która pozwoli wjechać na AWW z ul. Krakowskiej.
W pobliżu ulicy Wilczej widać już konstrukcje podpór nowego wiaduktu.

·
Registered
27,988 Posts

·
Registered
1,736 Posts
4x4 obwodnica obwodnicy obwodnicy :p

Ogólnie brakuje tam ulicy i użycia tego cholernego przelotu nad Żmigrodzką, ale 2x2 to przesada. Jechałem ostatnio sobie tam rowerem to wiejsko tam jak na Jerzmanowie.

Płd strona ma swój wątek?
Są jakieś postępy z lunatykami z Wysokiej?

·
Administrator
39,934 Posts
Płd strona ma swój wątek?
Są jakieś postępy z lunatykami z Wysokiej?
Południowa strona została ukończona kilkadziesiąt lat temu.

·
Registered
137 Posts
Tak wygląda wiejsko... Ale tak samo wyglądała Lipa Piotrowska i osiedle Widawa jeszcze z 16 lat temu zanim powstały A8 i S5. Inna sprawa to kwestia wyjechania za zakręt ... jak ze Zgorzeliskiem i osiedlem Sobieskiego, wystarczy wyjechać z zza rogu a tu blokowisko. Wioski osiedla rozbudowują.

·
Administrator
39,934 Posts
Tak wygląda wiejsko... Ale tak samo wyglądała Lipa Piotrowska i osiedle Widawa jeszcze z 16 lat temu zanim powstały A8 i S5. Inna sprawa to kwestia wyjechania za zakręt ... jak ze Zgorzeliskiem i osiedlem Sobieskiego, wystarczy wyjechać z zza rogu a tu blokowisko. Wioski osiedla rozbudowują.
Nie trolluj, AOW nie ma nic do Lipy Piotrowskiej.

·
Registered
27,988 Posts
  • Like
Reactions: RAV69

·
Lower Silesia
5,601 Posts
Nie trolluj, AOW nie ma nic do Lipy Piotrowskiej.
Jak nie ma? Z kim z sąsiadów bym nie rozmawiał to mówi, że jednym z argumentów za wyborem lokacji była bliskość węzła Północ. Dla mnie również. Mam na trasie AOW teściów, pracę i rodziców. A popyt napędzał budowę kolejnych etapów osiedla.

·
Administrator
39,934 Posts
Jak nie ma? Z kim z sąsiadów bym nie rozmawiał to mówi, że jednym z argumentów za wyborem lokacji była bliskość węzła Północ. Dla mnie również. Mam na trasie AOW teściów, pracę i rodziców. A popyt napędzał budowę kolejnych etapów osiedla.
W odległości 3 km od AOW jest połowa miasta, nie licząc Jagodna. Równie dobrze można to powiedzieć o Maślicach, czy Zakrzowie.

5861 - 5880 of 6059 Posts