SkyscraperCity banner

12021 - 12028 of 12028 Posts

·
super&megatalls fan
2,665 Posts
Jeszcze jedno pytanie do Prezesa WRO - co się dzieje ze stroną www lotniska ? Ja rozumiem, że praktycznie do dziś zawieszona była niemal w 100% działalność portu, ale to chyba nie powód, by strona w ogóle nie działała, albo wyglądała, jak po ataku hakerskim lub bombowym - zero informacji i totalna rozpierdziucha od ponad 2 miesięcy :(

Może by tak już się ogarnąć, bo od dziś te 2 loty dziennie do/z WAW startują...

·
Registered
473 Posts
^^ U mnie działa cały czas normalnie. Natomiast inna sprawa, że przydałoby się jej odświeżenie, bo ten layout już chyba z 7-8 lat wisi i lekko się "zakurzył". I nie chodzi mi tu o zawartość, bo merytorycznie jest raczej w porządku, dużo informacji można znaleźć, no i rozkłąd online co najmniej 24h jest super, ale sam wygląd jest już trochę kiepski.

·
Registered
20,630 Posts
Pierwszym samolotem z Warszawy przylecialo 9 pasazerow.Dziennikarzy robiacych material bylo wiecej,no ale od czegos trzeba zaczac.

·
Registered
308 Posts
Jeszcze jedno pytanie do Prezesa WRO - co się dzieje ze stroną www lotniska ? Ja rozumiem, że praktycznie do dziś zawieszona była niemal w 100% działalność portu, ale to chyba nie powód, by strona w ogóle nie działała, albo wyglądała, jak po ataku hakerskim lub bombowym - zero informacji i totalna rozpierdziucha od ponad 2 miesięcy :(

Może by tak już się ogarnąć, bo od dziś te 2 loty dziennie do/z WAW startują...
Hmmm, aż sprawdziłem. U mnie wszystko działa jak należy.

·
super&megatalls fan
2,665 Posts
Dziwne. Mi teraz też już działa. Ten sam komp itd. Dziwne. Miałem wrażenie jak by olali swą stronkę na czas wstrzymania lotów.
Jak by ktoś dał radę strzelić jakieś foto z "inauguracji" regularnych lotów z/do WRO by LOT, byłbym (i chyba nie tylko ja) wdzięczny :)

·
super&megatalls fan
2,665 Posts
Nie mogę coś edytować poprzedniego posta, stąd kolejny:

Czuję się, jak w pierwszych latach działalności WRO - na początek mamy 2 loty dziennie do i z Wawy. Sporo zdjęć z lotniska w nowym reżimie sanitarnym - dziennikarka ambitnie podeszła do sprawy i okrasiła swój artykuł kilkudziesięcioma zdjęciami - wklejam tylko niektóre:

Wysiadają paxy z WAW - jak widać, rękaw w użyciu:

Lotnisko prawie puste, nawet przed odlotem / po przylocie samolotu:

A Ryany z ofoliowanymi silnikami nadal czekają na lepsze czasy (lipiec ? sierpień itd.?):

·
Registered
20,630 Posts
^^Czekamy na informacje czy jeszcze w czerwcu będą loty międzynarodowe, chociaż wydaje się, że raczej od lipca.
W piątek koło 13 wpadnie "rodzynek" w postaci czarteru dreamka z Seulu.

12021 - 12028 of 12028 Posts