Skyscraper City Forum banner
1 - 20 of 1687 Posts

·
Registered
1,267 Posts
Discussion Starter · #1 · (Edited)
Zainspirowany krakowskim trojkatem bermudzkim ;), zakladam podobny o wroclawskim.

ul.Miernicza

Po powodzi...

ul.Traugutta

W trakcie remontu nawierzchni

ul. Komuny Paryskiej

ul. Wieckowskiego

·
...
12,226 Posts
phi, przy krakowskim trójkącie bermudzkim ten wrocławski wygląda na zadbany, nawierzchnia nowa, kamienice choc obdrapane są w dobrym stanie (widziałem gorsze), baa nawet je remontują
co do zdjęć:bardzo urokliwe, wielkomiejskie miejsce, pełno kamienic (dużo macie takich ulic tam we Wrocku? -poza Starym Miastem)

ps. zdjęce 1 wygląda jak by było żywcem zrobione w Szczecinie ;]

·
Registered
1,267 Posts
Discussion Starter · #4 ·
@Raine

Cale srodmiescie jest tak zabudowane, wysokie, wielkomiejskie kamienice. Podobne klimaty do trojkata sa, np na wroclawskim Olbinie, ale to juz temat na osobny watek.

·
Registered
829 Posts
Podobne okolice [takie same wręcz] jak się jedzie z placu grunwaldzkiegop w stronę mostu trzebnickiego, długa droga a zabudowa non stop kamienice, ulice: Nowowiejka, Słowiańska, w sumie też Jedności,

ale warto by zobaczyć okolica placu staszica, dworac Nad odrze

pozatym fotki są robione an ulicach, gdzie miasto stara sie wszystko u3mywać w miare pożądku, ale warto by zajrzeć w podwórka:>

pozdrawiam

·
Registered
4,201 Posts
Kamienice są brudne , nieodnowione , ale "wiele im brakuje" do tych krakowskich ;) Ja bardziej czekam na warszawski trójkąt bermudzki ( czyli Praga Północ w najlepszym wykonaniu ) .

·
Gorillaz
687 Posts
Nie moge się doczekać, aż całe Sródmieście i Przemieście Oławskie będzie wyglądało jak te 4 odnowione (?) kamienice ... :cheers:

A tu co ?! Jakiś film kręcili ?! Wątpie, żeby to było zdjęcie z lat 80-tych ... ?

·
Registered
4,201 Posts
@Antosław
To była taka przenośnia ;) Kiedyś mój brat wynajmował mieszkanie w tamtych okolicach - po drodze na mieszkanie od tramwaju czy autobusu mijało się wiele takich starych budynków z cegły - były one brudne , często bez okien - nie wierzyłem , że mieszkają w tych riunach ludzie . Wyglądało to strasznie - do tego jeszcze to towarzystwo w bramach , eh .

·
Registered
1,267 Posts
Discussion Starter · #17 ·
oralB said:
@Antosław
To była taka przenośnia ;) Kiedyś mój brat wynajmował mieszkanie w tamtych okolicach - po drodze na mieszkanie od tramwaju czy autobusu mijało się wiele takich starych budynków z cegły - były one brudne , często bez okien - nie wierzyłem , że mieszkają w tych riunach ludzie . Wyglądało to strasznie - do tego jeszcze to towarzystwo w bramach , eh .
Chyba mowi sie w najlepszym wydaniu, tak? ;)

·
hipp-E
11,205 Posts
Za czasow krotkich studiow ;) mieszkalem we Wroclawskim trojkacie, ale na poczatku lat 90'tych bylo tam juz raczej spoko. Ponoc najwiekszy syf panowal w latach 70'tych i strach tam bylo chodzic po ulicy.
Znajomi mieszkaja na St. Chudoby, bardzo dobrze znam te rewiry i musze powiedziec, ze nie wszystkie zakatki wygladaja tak okay jak na tych fotkach. Podworka sa czesto w fatalnym stanie, tak samo jak nawierzchnia ulic - zlej jakosci bruk, a gdzieniegdzie asfalt i bruk wymieszane i popekane wielkie plyty w chodnikach.

Co mi sie tam jeszcze nie podoba, a czego nie widac na zdjeciach, to "nowe" plomby z lat 90. Te budynki szybko sie postarzaly, sa szare, zle architektonicznie, bez wyrazu i tylko psuja krajobraz.
Nie mowie o tych najnowszych kolorowych plombach.

1 - 20 of 1687 Posts