SkyscraperCity banner
1 - 20 of 149 Posts

·
wartości
17,857 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Hej! Zachęcony rozpoczynającymi się wakacjami zakładam wątek zdjęciowy znad polskiego morza. Będzie Władysławowo, Hel i kawałek Rozewia. Zdjęcia niepoprawiane, nieprostowane, byle jakie. Jak ktoś chce niech krytykuje, kto chce niech się cieszy i wczuwa, bo kwiecień nad polskim morzem potrafi ciepłym być. Zaczynamy!

1. Dojeżdżamy - Tczew i Gdańsk mijamy.

2.

3.

4.

5.

·
jestem Ott'em tego czatu
Motel Polska
2,674 Posts
Śląsk od morza do morza!

·
wartości
17,857 Posts
Discussion Starter · #7 ·
To jeszcze kilka takich rozgrzewkowych widoczków na początek, zanim nie przejdę do architektury.

11.

12.

13.

14.

15.

Wybaczcie plamy na matrycy... :/ Tak to jest jak się zmienia obiektyw na plaży. :bash:

·
Gdynia - Open City
10,524 Posts
Wybrzeże na Śląsku, to jest to! :D
nie kumam ?

Apropo fotek , skansen jeśli odwiedzałeś tamte rejony to nie wierzę , że nie będzie fotek z np. Chałup ? Bo sama miejscowość Hel to oczywiście nasza pomorska świetna atrakcja ale niezupełnie oddaje charakter innym miejscowości na początku i na środku półwyspu gdzie miejscowości wyglądają mniej więcej tak : morze(otwarte)-plaża-mały las-tory-ulica z pasem dla rowerów-kilka drzewek-plaża i znowu morze(zatoka).

·
Registered
68,085 Posts
MEGA zdjęcia :|, ale po Tobie NIE można było się spodziewać mniej... ;)

·
Registered
10,216 Posts
Ja tam mam nadzieję, w tym roku trafić nad morze :D Fotki rewelacja i tylko mi ochoty na rybkę i piwko nad wodą narobiłeś :D

·
wartości
17,857 Posts
Discussion Starter · #18 ·
No, rybka nad morzem to podstawa i piwko zimne. Jadłem głównie dorsze, flądry i wędzonego węgorza. Władysławowo fajne miasto, choć ma braki (a które ich nie ma?) przez to jest rozwojowe. Ważne jest świetne skomunikowanie z Helem i Trójmiastem. Port świetny - codziennie można tam zaglądać i podziwiać nowe statki, łodzie, ruch w porcie, rybaków, wędkarzy, telewizję lokalną... Dużo specyficznych atrakcji!

31.

32.

33.

34.

35.

1 - 20 of 149 Posts