SkyscraperCity Forum banner
1 - 20 of 149 Posts

·
wartości
Joined
·
17,870 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Hej! Zachęcony rozpoczynającymi się wakacjami zakładam wątek zdjęciowy znad polskiego morza. Będzie Władysławowo, Hel i kawałek Rozewia. Zdjęcia niepoprawiane, nieprostowane, byle jakie. Jak ktoś chce niech krytykuje, kto chce niech się cieszy i wczuwa, bo kwiecień nad polskim morzem potrafi ciepłym być. Zaczynamy!

1. Dojeżdżamy - Tczew i Gdańsk mijamy.2.3.4.5.

 

·
jestem Ott'em tego czatu
ZJE D N O C Z O N A O P O Z Y C J A
Joined
·
9,535 Posts
Śląsk od morza do morza!
 

·
Gdynia - Open City
Joined
·
10,524 Posts
Wybrzeże na Śląsku, to jest to! :D
nie kumam ?

Apropo fotek , skansen jeśli odwiedzałeś tamte rejony to nie wierzę , że nie będzie fotek z np. Chałup ? Bo sama miejscowość Hel to oczywiście nasza pomorska świetna atrakcja ale niezupełnie oddaje charakter innym miejscowości na początku i na środku półwyspu gdzie miejscowości wyglądają mniej więcej tak : morze(otwarte)-plaża-mały las-tory-ulica z pasem dla rowerów-kilka drzewek-plaża i znowu morze(zatoka).
 

·
wartości
Joined
·
17,870 Posts
Discussion Starter · #18 ·
No, rybka nad morzem to podstawa i piwko zimne. Jadłem głównie dorsze, flądry i wędzonego węgorza. Władysławowo fajne miasto, choć ma braki (a które ich nie ma?) przez to jest rozwojowe. Ważne jest świetne skomunikowanie z Helem i Trójmiastem. Port świetny - codziennie można tam zaglądać i podziwiać nowe statki, łodzie, ruch w porcie, rybaków, wędkarzy, telewizję lokalną... Dużo specyficznych atrakcji!

31.32.33.34.35.

 
1 - 20 of 149 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top