SkyscraperCity banner

1 - 20 of 71 Posts

·
Najmerytoryczniejszy
5,701 Posts
Discussion Starter #1
W końcu nadeszła ta chwila, kiedy decyduję się na autorski wątek zdjęciowy :D

Żeby nie przynudzać od razu napiszę, że wątek jest lekko koncepcyjny, tzn. plan jest taki żeby zdjęcia wrzucane tu przeze mnie nie były robione z poziomu ziemi, stąd przymiotnik Wysoki w nazwie (SzZW;)). Oczywiście wysoki jest trochę na wyrost bo nie zawsze wysokość robienia zdjęć będzie duża, nie zawsze będzie też nad poziomem gruntu, bo w planach jest również zwiedzenie kilku wzgórz widokowych wokół miasta, aczkolwiek będę starał się tego unikać.

No cóż na początek to chyba wszystko, mam nadzieję że wystarczy mi zapału żeby zapełniać kolejne strony zdjęciami :)

:cheers:

·
Najmerytoryczniejszy
5,701 Posts
Discussion Starter #2
Na pierwszy rzut będą zdjęcia bardzo świeże i takie których do żadnego wątku jeszcze nie wrzucałem, nie zawsze będzie to normą ;)

1.Widok z kładki nad torami na dworcu Szczecin Port Centralny. Pamiętam, jak pierwszy raz wjeżdżałem do Szczecina widok wysokich budynków na wjeździe przed samym Dworcem Głównym zrobił na mnie duże wrażenie.

2.

3. Dalej to samo miejsce, ale widok w drugą srtonę, na pierwszym planie bocznica PKP Cargo, w oddali EC Szczecin

4. Szybko zmieniamy miejsce robienia zdjęć. Mosty, mimo że nie ma ich za dużo jak na ilość wody w Szczecinie, będą częstym gościem w moim wątku. Tutaj przedstawiony będzie widok z mostu nad Parnicą, będącego drogą dojazdową do części Portu.
Na początek sam most, widok w stronę portu.

5.EC Szczecin

6. Miasto

·
Najmerytoryczniejszy
5,701 Posts
Discussion Starter #3
Znowu szybka zmiana miescówki. Trasa Zamkowa. Będzie ona częstym gościem tutaj, dziś jednak widok nie do końca kojarzony z TZ.
7. Pod nami wciąż Parnica.

8.

9. Kilka wież

10. Bliżej tereny PKP, w oddali dzielnica Pomorzany

11.

Na początek to tyle, zapraszam do przeglądania. Kolejne aktualizacje wkrótce :)

·
Szymek
3,593 Posts

·
Najmerytoryczniejszy
5,701 Posts
Discussion Starter #8
Kolejne zdjęcia i kolejna premiera. Dziś będzie dość wysoko, niestety światło jest dużo gorsze niż na poprzedniej wrzutce, za to widoki obiecujące. Ja też obiecuje że wybiorę się tam jeszcze co najmniej raz :D

12. Widok z bloku przy ul. Dunikowskiego

13.

14. Dużo bloków, starych i nowych. Niestety nowa mieszkanówka w tym rejonie nie wygląda zbyt okazale, deweloperzy bardziej niż zapewnić miłą przestrzeń do życia starają się jak najbardziej wypełnić swoje działki budynkami.

15. Szczeciński skyline (prawie) w całej okazałości

16. Wieża PUMu, Katedra, nieśmiały Zamek, Ewa i Wały. Czego chcieć więcej?

·
Najmerytoryczniejszy
5,701 Posts
Discussion Starter #9
17. Stare i (już nie takie wcale) nowe

18. Piastów Office Center. Pomijając szmaty na maskownicach całkiem przyzwoita inwestycja.

19.

20. Pierwszy szczeciński prawdziwy niebotyk, biurowiec TVP, dziś mocno zapuszczony, czeka na nowego właściciela który przywróci mu dawny blask

21. Dachy Turzynu (aka widzisz róż? ;))

Miłego oglądania :cheers:

·
Registered
60 Posts
Fenomenalne zdjęcia, moim zdaniem szczególnie pierwsze trzy, czwarte... ogólnie, to wszystkie. Oby tak dalej!

·
Najmerytoryczniejszy
5,701 Posts
Discussion Starter #16
Tym razem nietypowo. Dla niewtajemniczonych od razu napiszę, że zdjęcia wykonane są z budowy spalarni odpadów. Budowa duża, od jakiegoś czasu imponująca rozmiarami, a co za tym idzie i widokami.

28. To zdjęcie pierwszy raz łamie niepisaną zasadę wątku, ale wrzucam je by unaocznić z czym mamy do czynienia. W skrócie- budynek procesowy.

29. I widoki ze szczytu konstrukcji. W słonecznie dni mógłbym spędzać tam całe godziny :D

30.

31.

Na początek musi to Wam wystarczyć, kolejne aktualizacje niebawem :cheers:

·
Najmerytoryczniejszy
5,701 Posts
Discussion Starter #18 (Edited)
1 - 20 of 71 Posts