SkyscraperCity banner

441 - 458 of 458 Posts

·
Registered
Joined
·
282 Posts
Jadąc od strony Redłowa MT na żywo prezentuje się przyzwoicie, jest naprawdę lepiej niż na wizkach. Niestety jadąc od Śródmieścia jest już dużo gorzej, nie trafia do mnie ta bryła budynku. Mam nadzieję, że część od strony Śródmieścia po ukończeniu elewacji i demontażu rusztowania też okaże się lepsza niż to, na co się zapowiada.
 

·
master of disaster
Joined
·
1,285 Posts
Niestety wraz z postępami prac MT coraz mniej mi się podoba. W zasadzie taki bloczek pasowałby bardziej do Karwin albo Chyloni.
 

·
Registered
Joined
·
282 Posts
Niestety wraz z postępami prac MT coraz mniej mi się podoba. W zasadzie taki bloczek pasowałby bardziej do Karwin albo Chyloni.
To prawda i wiele razy to było już mówione w tym wątku. MT jest zdecydowanie poniżej oczekiwań, natomiast mimo wszystko wygląda lepiej niż to, czego spodziewałem się po wizualizacjach.
 

·
Registered
Joined
·
3,716 Posts
50 metrów na budowie kompleksu 3T Office Park w Gdyni
urbanity.pl
Na budowie kompleksu biurowego 3T Office Park w Gdyni odbyła się uroczystość zawieszenia wiechy, a to oznacza, że inwestycja osiągnęła swoją maksymalną wysokość.
3T Office Park będzie nowoczesnym parkiem biurowym, który składał się będzie z trzech wież o wysokości kolejno - 39, 50 i 39 metrów. Wszystkie budynki inwestycji osiągnęły już swoją docelową wysokość i z tej okazji na budowie odbyła się uroczystość zawieszenia wiechy.
Wykonawca gdyńskiej inwestycji zakończył budowę stanu surowego. Firma Porr, która jest generalnym wykonawcą 3T Office Park realizuje kompleks zgodnie z harmonogramem.
3T Office Park to kompleks o łącznej powierzchni użytkowej na poziomie 54 900 mkw., z czego 38 500 mkw. to powierzchnia do wynajęcia. Inwestycja składa się z trzech wież - 10, 13 i 10 kondygnacji, które mają wysokość – 39, 50, 39 metrów. Pod kompleksem mieści się parking samochodowy na 405 miejsc postojowych i 250 stanowisk na jednoślady.
Inwestycja, która zlokalizowana jest w Gdyni-Redłowo, przy ul. Kazimierza Górskiego otrzymała certyfikat BREEAM Interim na poziomie „Excellent”. Wśród najemców kompleksu są m.in. Wartsila Polska, centrum medyczne Medicover, przedszkole Mały Einstein oraz restauracja Meating Point. Realizację 3T Office Park wspiera firma Gleeds Polska.
Inwestycja będzie gotowa w połowie 2021 roku.

🔺widok z góry
 

·
Registered
Joined
·
88 Posts
Tak na marginesie ATAL wchodzi na niemiecki rynek ... ciekawe czy uraczą mieszkańców Drezna takimi perełkami jak MT
539963
 
441 - 458 of 458 Posts
Top