SkyscraperCity Forum banner
21 - 40 of 71 Posts

·
Super Member
4,823 Posts
Discussion Starter · #21 · (Edited)
MSN Hotmailiniza gonderilen e-maillarin IP numaralarini gormek isterseniz

Options---->Mail Display Settings----->Message Headers----->Full (yada Advanced)

size e-mail gonderen kisinin IP adresini gorebilirsiniz...www.ripe.net gibi bir sitedende bu IP adresinin kime ait oldugunu ogrenebilirsiniz..

·
Registered
25,422 Posts
bana masterplan lazim :D
yaptigim sehir ("skyscraperdistrict (paper)) artik yenilenmesi gerek
"asfalt" cok dalgali oldu
yeni ve daha kalin kagitlan yapacam

bunu yapacam galiba
Levent ve Maslak arasi olan arazi

böyle iyimi olur?

·
Registered
25,422 Posts
arkadaslar
bir arkdas stadyum kitabi cikariyor hersene

simdikte Istanbul üzerine birkac selyer sordu

ilk önce bu stadyumlarin yeri dogrumu?

·
Registered
25,422 Posts
arkadaslar www.stadionwelt.de dünyanin en büyük stadyum sitesi
2 seneden beri dergileri cikiyor
gelecek dergide Atatürk Olimpiyat stadi üzerine yazacaklarmis
Bülent abinin zamani yok diye bana sordular
bende evet dedim
yani iliskiler kurmak icin, telefon etmek, tecrüme etmek icin vs ben onlara yardim edecem ve Istanbula gidecegiz
belki birileri bize yardim edebilir yada bulusuruz :D
Irfan abi, sende Olimpiyat stadin etrafi icin olan konut projelerin resimleri varmi?

Hallo Sercan,

wir planen demnächst im Heft mal ein Stadionporträt aus Istanbul, undzwar das Olympiastadion.
Jetzt wäre die Frage, ob du uns da helfen kannst/willst.
Es ginge darum, die Kontakte herzustellen, also zu übersetzen, mal anzurufen etc. und wohl auch mit rüber zu fliegen, also Organisatorisches auf Türkisch und sicher auch, dem Autor bei der Recherche zu helfen.

Bülent war kurz davor zuzusagen, aber kriegt es wegen des Studiums einfach nicht hin. Wir müssten nämlich nächste Woche mit der Planung anfangen und im Februar rüber. Wir suchen natürlich einen Türken mit ausgeprägtem Stadioninteresse ;-)

Ja, überleg es dir mal, wäre gut, wenn ich bis inkl. übers Wochenende eine grundsätzliches Ja oder Nein hätte.

Gruß

·
Head Knockin' Forever
9,767 Posts

·
Registered
39 Posts
....

·
Registered
2,697 Posts
yav şunların ingilizceleri ne bi an önce öğrenmem gerekiyor
arabalarda dmeme gerek yok heralde
vites topuzu
gösterge paneli, hani şu hız devir falan olan
ön göğüs - konsol----> dashbord olabilir mi? emin değilim ama :sly:
spoyler
jant

·
Registered
34 Posts
icy said:
MSN Hotmailiniza gonderilen e-maillarin IP numaralarini gormek isterseniz

Options---->Mail Display Settings----->Message Headers----->Full (yada Advanced)

size e-mail gonderen kisinin IP adresini gorebilirsiniz...www.ripe.net gibi bir sitedende bu IP adresinin kime ait oldugunu ogrenebilirsiniz..
Icy! Bilgi icin cok tesekkurler. Fakat arkadan su sekilde bir suru info cikti ve ben hicbir sey anlamadim!

MIME-Version: 1.0
Received: from evxtrmvi.internal ([219.251.39.34]) by bay0-mc10-f11.bay0.hotmail.com with Microsoft SMTPSVC(6.0.3790.1830); Mon, 5 Jun 2006 03:08:31 -0700
Received: from [66.173.3.240] (HELO 6ZscHPxBp-s) by evxtrmvi.internal with Microsoft SMTPSVC(6.0.3790.211); Mon, 5 Jun 2006 06:08:24 -0400
Received: from [66.173.3.240] (HELO 6ZscHPxBp-s) by evxtrmvi.internal with Microsoft SMTPSVC(6.0.3790.211); Mon, 5 Jun 2006 06:08:24 -0400
X-Message-Info: LsUYwwHHNt1S9aFUv4N6iLuhWH6UscwWZKcHq9MGOaM=
X-MSMail-Priority: Normal
X-Mailer: Microsoft Outlook Express 6.00.2900.2670
X-MimeOLE: Produced By Microsoft MimeOLE V6.00.2900.2670
Return-Path: [email protected]
X-OriginalArrivalTime: 05 Jun 2006 10:08:32.0413 (UTC) FILETIME=[000894D0:01C68888]

BU NEDIR????? Hnagis gonderenin IP numarasidir?

·
Registered
34 Posts
Tesekkurler.... Bu mesajlar bana toplu halde geliyor ve acayip de rahatsiz ediyor. Normal insanlardan, arkadaslarimdan gelen mesajlarda IP numarasini anlamam zor olmadi, ama bu tur adreslerde boyle karmakarisik bilgi cikiyor.... Neyse... Tekrar sagol Icy...

·
Super Member
4,823 Posts
Discussion Starter · #39 ·
1)Bilgisayariniz yavas aciliyorsa siz farkinda olmadan fazla ram kullaniyorsa bazi seyler
arka planda calisiyordur...start yada baslattan run yada calistira msconfig yazarsaniz..oradan startup basligini secerseniz nelerin calistigini gorursunuz ve sirayla su asagidaki websitesindeki listeden gerekli mi degilmi kapatabilirmisiniz diye bakin...ben bazi gereksiz seyleri kapadim ve ram performansi yukseldi

http://www.3davenue.com/startup/numbers.php

2)Dvdleri calistiran cok iyi ucretsiz bir progrm var adi VLC media player..onuda download.com'dan indirebilirsiniz..bayagi iyi calistiriyor..Windows XP si olmayanlar icin daha cok biliyorum WMP 10 ve 11 calsitiriyor ama bazi bilgisayarlara ozellikle windows xp si olmayanlar yukleyemiyor onlar icin ideal..

·
Super Member
4,823 Posts
Discussion Starter · #40 ·
Bilgisayar dahisi arkadaşlar çıldırmadan önce yardım edin :D

Bilgisayardan internetteki resim yükleme sitelerine facebookundan tutunda photobucketına kadar resim yükleyemiyorum boş sayfa geliyor sürekli firefox undan internet explorerına hatta safarisine kadar denedim..sorun vista mı? başka birşey mi anlayamıyorum..aynı sorunu yaşayanlar var mı? 2 aydır locked up..

21 - 40 of 71 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.