SkyscraperCity banner

61 - 73 of 73 Posts

·
Registered
348 Posts
Bence cok guzel bir dizayn oradaki Antrepodan esinlenilmis.. icerisinde konteynerlar olan.. tam tersi dokuya uygun bir yapi.. Kirmizi renk bile oradaki eski yapidan... bilemiyorum daha ne kadar koruyabilirdi oradaki kimligi...

·
Moderator
31,388 Posts
Discussion Starter #65
118061

·
Moderator
31,388 Posts
Discussion Starter #67
hangi başlık?

·
Registered
348 Posts
Bence de. Bu insaat tam olarak bitmedi de aslinda, catisinda hala devam eden isler var sanirim. Onunde de peyzaj isleri var.

·
Moderator
31,388 Posts
Discussion Starter #70
İnşaatı tamamlanan projeler İzmir hariç buraya taşınıyor. İzmir'de Meds istememişti sanırım taşınmasını.
Burası da bittiği için buraya taşıdım.
Kışın gezdim, inşaat tamamen bitmişti. Çatıda bir şey yapılıyor mu bilmiyorum, ama ben gezerken işçi falan yoktu.

·
Registered
1,479 Posts
İnşaatı tamamlanan projeler İzmir hariç buraya taşınıyor. İzmir'de Meds istememişti sanırım taşınmasını.
Izmirdeki biten projelerde buraya gönderilmiş. Izmirde baslıgında bircok proje görünmüyor artık. Ayrıca biten gökdelenlerde buraya gönderiliyor. Bu bölümler takip edilmiyor. Bence biten projelerde kendi baslıklarında kalsa daha mantıklı. Buraya gönderilmesi anlamsız oluyor ve takip edilmiyor, unutuluyor.

·
Moderator
31,388 Posts
Discussion Starter #73
Construction Developments'tan Photography Forums'a taşınıyor aslında, makul bence 🤷‍♂️
Forumun tamamında bir düzenleme yapılırsa diğer türlü olabilir.

61 - 73 of 73 Posts