SkyscraperCity banner

?

1 - 16 of 16 Posts

·
Registered
2,890 Posts
-1 ludzikowie
-1 tytuł po Angielsku, tutaj można było spokojnie dać go po polsku "wiadomość dostarczona" czy coś takiego ;)
8/10

·
przestrzeń-ludzie-miasto
7,692 Posts

·
Registered
20,847 Posts
BARDZO fajny pomysł. :lol:

IMO właśnie doskonale, że tytuł nie jest polski. Nabiera mocy skojarzenie z telefonią komórkową. Bardzo mi się podoba.

Jest parę dupereli, detali, ogólnie tak bym to widział.

Zaprawdę powiadam Ci, wystemplować ludzi, usuń plamę przy głowie i wrzucaj na ogólne UPC. Średnia głosów 9 na bank.

:cheers:

9/10

·
przestrzeń-ludzie-miasto
7,692 Posts
Discussion Starter · #5 ·
Zaprawdę powiadam Ci, wystemplować ludzi, usuń plamę przy głowie i wrzucaj na ogólne UPC. Średnia głosów 9 na bank.
Dzięki. A czy obraziłbyś się, gdybym wrzucił tą wersje z Twojego linka? ;)

·
przestrzeń-ludzie-miasto
7,692 Posts

·
Registered
20,847 Posts
^^ I widzisz jak miło na "ogólnym"?:D

Jeśli nie pojawią się "nasi" z piątkami i kontami widmami, myślę, że spodoba Ci się "tam" i częściej "wpadniesz". :)

·
przestrzeń-ludzie-miasto
7,692 Posts
Discussion Starter · #11 ·
^^ I widzisz jak miło na "ogólnym"?:D

Jeśli nie pojawią się "nasi" z piątkami i kontami widmami, myślę, że spodoba Ci się "tam" i częściej "wpadniesz". :)

Trudno się nie zgodzić, że miło :D

Z wpadaniem częściej może być trudno - najpierw jeszcze trzeba mieć jakieś zdjęcia do wrzucenia;) A od kiedy założyłem "Subiektywne Spacery" to na UPC już mi brakuje czasu...

·
Richelieu znad zapory
7,122 Posts
Świetny pomysł, tylko szkoda, że Ci ludzie tam są, bo psują wszystko. Mogłeś ich tam troszkę wymazać :) Jednakże 9 dam bez obaw, bo się niewątpliwie należy

·
przestrzeń-ludzie-miasto
7,692 Posts
Discussion Starter · #16 ·
Panie Ameryka, myślę, że jak na debiut "na ogóle", to takie świadectwo można spokojnie nazwać sukcesem. :eek:kay:
Dzięki:) Myślę, że jeszcze kiedyś zawitam na "ogólny" :)

1 - 16 of 16 Posts