Skyscraper City Forum banner

-0-0-

1 - 20 of 42 Posts

·
City & Colour
13,402 Posts
Nie chodzi o beton i stal tylko o traktowanie tematu. Oczywiste, przewrotne, metaforyczne, ironiczne... jakiekolwiek. Tu nawiązania nie znajduję zupełnie.
Otóż to. Kiedyś wygrało/albo było w finale tutaj zdjęcie przedstawiające paczkę papierosów z wyciągniętymi fajkami ułożonymi w nowojorski skajlajn.

·
,
3,956 Posts
Discussion Starter · #11 ·
ww_lodz fajkami ułożonymi w nowojorski skajlajn
:D to było bardzo amerykańskie, a moje bale już nie są i się z niczym nie kojarzą, cóż począć mam :weird:, wytrwam do końca - tylko proszę mi wytłumaczyć co przedstawia moje zdjęcie? może ja czegoś nie rozumiem.

·
not perfect but trying
2,319 Posts
Nie widzę tu niezgodności z tematem - w Katowicach widziałam ostatniego weekendu kilka domów zbudowanych w podobny sposób z podobnych materiałów, w Poznaniu również..
Czym się różni zdjęcie betonowej posadzki w muzeum od ściany budynku budowanego z bali, albo czym różni się zdjęcie elewacji budynku współczesnego jako detal od tego ujęcia?

Niezgodności z tematem, którego nie ma i tak - nie widzę; widzę natomiast dość przeciętne ujęcie detalu :)

8 :)

·
Registered
3,228 Posts
ww_lodz tylko proszę mi wytłumaczyć co przedstawia moje zdjęcie? może ja czegoś nie rozumiem.
Twoje zdjęcie jak tytuł wskazuje jest z wyspy Bali i przedstawia pewnie cześć jakiegoś tamtejszego hotelu :)

cóż za kapitan ? nie znam człowieka.
1 cm pisze o Kapitanie, który wystawił Tobie 10 ;)

·
,
3,956 Posts
Discussion Starter · #16 ·
Niezgodności z tematem, którego nie ma i tak - nie widzę;
dziękuję za zrozumienie mnie, architektura tak prosta tak idealna w swojej formie, ale nie doceniona we współczesnej architekturze.

Twoje zdjęcie jak tytuł wskazuje jest z wyspy Bali i przedstawia pewnie cześć jakiegoś tamtejszego hotelu :)
rozgryzłeś mnie - dlatego Bali bo są z dużej litery :)

1 cm pisze o Kapitanie, który wystawił Tobie 10 ;)
dziękuje - teraz wiem o kogo chodzi - kapitan wie co dobre :)

·
2,187 Posts
Nie widzę tu niezgodności z tematem - w Katowicach widziałam ostatniego weekendu kilka domów zbudowanych w podobny sposób z podobnych materiałów, w Poznaniu również..
Podłapując taki tok myślenia, w naszym konkursie można pokazać praktycznie co się chce. Wszystko będzie związane z urbanistyką, bo wszystko można spotkać w jakimś mieście.
Rozumiejąc, że moja interpretacja i ocena zgodności zdjęć z profilem naszego konkursu może być dla kogoś niejasna, posłużę się przykładem ;)

Przedmiotem zdjęcia jest żyrafa (ssak roślinożerny z afrykańskiej sawanny) spotykana w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Opolu... i wielu innych miastach :)

Żyrafa nie urban vs. Żyrafa bardzo urban

1 - 20 of 42 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.