Skyscraper City Forum banner

?? :)

1 - 8 of 8 Posts

·
Registered
20,850 Posts
Artystą nigdy nie będę i nie zrozumiem pewnych spraw do końca życia. :)

"Za ostatni grosz" rozumiem, to nawiązanie do piosenki?:)

Ale jak do działa w drugą stronę, oraz czemu w środku zdjęcia na 20% jego powierzchni są krzaki nie wiem. Myślałem, iż po to, by pokazać stare budownictwo/ruiny i "nowe", ale wtedy pytanie o tytuł nabiera jeszcze na sile. Jeśli zaś grosz jest tytułowym bohaterem, to czemu jest (zgodnie z podstawami fotografii) w najgorszym z możliwych miejsc?

Misz masz. Nie rozumiem, nie wiem, pomijam światło i inne "detale". :dunno:

7/10

·
Let's go crazy !
2,999 Posts
Discussion Starter · #5 ·
^^ Brak pomyslu? Ale to co jest na zdjeciu nie jest przypadkowe, tak to wlasnie chcialem pokazac.
Nie zawsze to co w środku zdjęcia jest najważniejsze...czasem ciekawy element można umieścić z boku/w rogu, na dole...

·
Registered
20,850 Posts
Mayrah gratki za oko. Gapiłem się na to zdjęcie jak pięść do nosa i nie zauważyłem, że to złotówka. :D :eek:kay:

Co do:
to wlasnie chcialem pokazac
Czy możesz napisać co chciałeś pokazać?

Bo temat, tytuł ani sama fotografia nie mówią co dokładnie chciałeś pokazać. :)

·
Let's go crazy !
2,999 Posts
Discussion Starter · #7 ·
To konkretne miejsce, tę złotówkę i stare kamienice, które wyglądają jakby tyle były warte;) A dla kontrastu, biały budynek z lewej strony.
Zdjęcie podzielone jest mniej więcej na 3 części: biały budynek, kamienica w głębi z drzewami, kamienica ze złotówką.

A że nie zauważyłeś złotówki to już rozumiem dlaczego nie zajarzyłeś tytułu :weird: ;)

·
Registered
20,850 Posts
Tytuł zauważyłem i to tak dobrze, że wmówiłeś mi tytułem, że widzę grosz, a nie złotówkę. Tyle, że na zdjęciu nie ma grosza. Stąd pytanie o co chodzi. Podział na 3 sekcje jest nie-sa-mo-wi-ty! :eek:kay:

:D

1 - 8 of 8 Posts