Skyscraper City Forum banner
1 - 18 of 18 Posts

·
Registered
107 Posts
Discussion Starter · #1 · (Edited)
Zabok, zagorski gradić s nešto manje od 10 000 stanovnika, u kojem ja već 4 godine pohađam srednju školu, a sad se rastajem od njega, pa sam ga danas malo obišao, otišao na vrh dvaju nebodera i poslikao. :)

Panorame :

snimljene su s vrha ovih nebodera (7 katova):

Ostale slike:

plava zgrada je moja škola (gimnazija A.G.Matoša) :)

zgrada Poglavarstva:

zgrada Policije:

najnovija zgrada u Zaboku:

:D

·
Registered
991 Posts
Majstore, na prvoj slici, skroz desno, smedja zgrada, bjese moj dom prvih 16 godina zivota moga. Iako tipicno komunisticko naselje, uz Zabok, me vezu jako lijepe uspomene.

Idealan gradic za odrastanje sretne generacije klinaca. Ima sve vazne sadrzaje, opet nije prevelik, a ako ti kaj treba ZG je na 15 minuta autom po AZM-u.

P.S. a kaj je sa ostalim slikama, sve neki kvadratici sa crvenim X-om u sredini

·
Registered
107 Posts
Discussion Starter · #5 ·
Majstore, na prvoj slici, skroz desno, smedja zgrada, bjese moj dom prvih 16 godina zivota moga. Iako tipicno komunisticko naselje, uz Zabok, me vezu jako lijepe uspomene.

Idealan gradic za odrastanje sretne generacije klinaca. Ima sve vazne sadrzaje, opet nije prevelik, a ako ti kaj treba ZG je na 15 minuta autom po AZM-u.

P.S. a kaj je sa ostalim slikama, sve neki kvadratici sa crvenim X-om u sredini
Ova druga panorama je snimljena upravo s vrha tvoje zgrade. :)
Izgleda da sam nešto fulao u postavljanju slike (ove koje se vide stavio sam na imageshack, a ove ostale na imagevenue). Evo idem ih ponovo uploadati. :cheers:

·
Registered
107 Posts
Discussion Starter · #6 ·
/QUOTE]

Da, dobar je gradić za život. U zadnje vrijeme razvija mu se industrijska zona, sve je veća. Šteta samo što je tako izdužen... Treba dosta vremena pješice da se dođe s jednog kraja na drugi. A to je važno jer je npr. Pošta prek na drugoj strani grada, pa treba 20 min da se dođe tamo...

·
Ta☼
3,479 Posts

·
Registered
7,716 Posts
Bravo za dretvu ,super fotke :eek:kay:
Bio sam u Zaboku 100 puta ;) ...priroda je super , blizina ZGB-a , vrijedni ljudi i gemist u izobilju :D

·
hlubach bubach
7,383 Posts
Simpa fotke :eek:kay:

:cheers:

·
Super Moderator
19,110 Posts
Prvi put vidim slike Zaboka i stvarno mi se čini u redu gradić ;) :eek:kay:
BTW agm...mislio sam da si stariji, ali tako sam se već na 100 ljudi zeznuo na ovom forumu...svima krivo procjenim godine. :)

·
Super Moderator
19,110 Posts
Hehe, koliko sam skužio, ima ovdje puno ljudi naše generacije. :cheers: Baš me zanima zbog čega si mislio da sam stariji... :D
e fakat ima...
Po čemo sam mislio...hm, nemam pojma? po nicknameu možda :lol:

:cheers: :)

1 - 18 of 18 Posts