SkyscraperCity banner
1 - 20 of 57 Posts

·
Registered
31,975 Posts
Discussion Starter · #1 · (Edited)
Wątek pierwotnie tylko stargardzki, przerobiony na ogólnoregionalny, nie licząc kilku miast, które mają osobne wątki, czyli:

Szczecina
http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=478240

Świnoujścia/Międzyzdrojów
http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=572989

Kołobrzegu
http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=517804

Wczoraj jechałem z Międzyzdrojów do Wrocławia z przesiadką w Szczecinie-Dąbiu i podczas czekania na pociąg w kierunku Poznania wpadłem na pomysł zmiany stacji oczekiwania na Stargard;) Oczywiście nie polegało to na siedzeniu na dworcu ;) Czasu było tylko 1,5 godziny więc zdjęć nie będzie zbyt dużo

Zapraszam do pozostałych wątków:

Pictures of Poland, wątek międzynarodowy w 2 części zdjęcia z różnych wątków z działu Miasta Polskie
Poland by MarcinK, wątek międzynarodowy
Bielsko-Biała
Bydgoszcz, Toruń
Gdańsk, Gdynia, Sopot
Jelenia Góra, Szklarska Poręba, Karpacz, Karkonosze
Katowice, Chorzów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Mysłowice, Sosnowiec, Świętochłowice
Kłodzko, Kudowa Zdrój
Kłodzko - wątek międzynarodowy
Kołobrzeg
Kraków
Legnica, Prochowice, Złotoryja
Legnica - wątek międzynarodowy
Lublin
Łódź
Łódź - wątek międzynarodowy
Poznań
Szczecin
Świdnica, Wałbrzych, Szczawno-Zdrój, Świebodzice
Świnoujście, Seebad Ahlbeck, Międzyzdroje
Warszawa
New Warsaw
Old Warsaw
Warsaw 2007 (100 pics)
Wrocław
Wrocław – wątek międzynarodowy
Zakopane i Tatry

1 Wyszyńskiego

2

3

4 pl.Wolności

5

6

7

8 ul.Piłsudskiego

·
Registered
31,975 Posts
Discussion Starter · #3 · (Edited)
^^aż tak mało zdjęć nie robiłem;)

9

10 Czarnieckiego

11

12

13

14 Kościół św.Jana

15

16 mury miejskie ocalały w większości w przeciwieństwie do staromiejskiej zabudowy

17 remont

18 Chrobrego, jedna z ulic w obrębie dawnych murów miejskich, widać że z tego miasta niewiele zostało po wojnie, to duża strata dla Pomorza.

·
Registered
3,635 Posts
ziomuś jesteś wielki :D ile ja lat mieszkam i sam takiej fotorelacji nie zrobiłem :D oczywiście to mały skrawek ziemi którą możemy podziwiać w Stargardzie. A przede wszystkim możemy tutaj zaobserwować na zdjęciu nr 10. ładne budynki wybudowane w centrum :)

·
Registered
31,975 Posts
Discussion Starter · #5 · (Edited)
Stargard Szczeciński

ile ja lat mieszkam i sam takiej fotorelacji nie zrobiłem :D
godzina wystarczy ;)

A przede wszystkim możemy tutaj zaobserwować na zdjęciu nr 10. ładne budynki wybudowane w centrum :)
nie spodziewałem się takiej ilości nowo powstałych i nadal powstających budynków w tej części miasta:)

19 Chrobrego

20 Grodzka

21 Kolegiata NMP

22 w oddali Brama Portowa

23

24

25

26

27 Kanał Młyński

28

·
Moderator
38,493 Posts
Marcin! Szalejesz! Fajne zdjęcia :) papież cały w kwiatach to już niezły obciach...

ale to jest super

·
Registered
3,635 Posts
^^ jest super... fajna jest też rezydencja w parku panorama niestety prywatna i ciężko fotke zrobić :/

a publikowanie takich zdjeć:

to skandal ! :D

·
Registered
31,975 Posts
Discussion Starter · #8 ·

·
Registered
3,635 Posts
A oto tzw. "Dom Strzelecki" - Dawne kino Panorama.

·
Nie(bo) Szczecin
10,430 Posts
Dość powiedzieć że stargardzka starówka została zmasakrowana przez poprzedni ustrój jeszcze bardziej niż szczecińska, a to wielkie osiągnięcie żeby tego dokonać. Na szczęście centrum Stargardu (wraz z nową zabudową) wygląda coraz lepiej.
MarcinK - jesteś wielki :D.

·
Moderator
38,493 Posts
Dość powiedzieć że stargardzka starówka została zmasakrowana przez poprzedni ustrój jeszcze bardziej niż szczecińska.
ale w tym kwartale jest nadzieja

:)

·
maniak murów obronnych
398 Posts
nie tylko w tym. z tego co wiem w planie zagospodarowania przestrzennego zawarta jest również rewaloryzacja nabrzeży kanału młyńskiego. chociaż wydaje mi się, że chodzi raczej o uporządkowanie niż odbudowę

·
Registered
644 Posts
Oj szkoda, szkoda. Gdyby nie te zniszczenia byłoby to jedno z najpiękniejszych miast w Polsce i może nawet by wpisali podobnie jak Stralsund czy Wismar na listę UNESCO? :>

·
Registered
3,635 Posts
^^ mało co na nim widać ;)

ale w tym kwartale jest nadzieja
:)
no tak :D a potem jak wyjdą jakieś krzaki z tego to będziecie odreagowywać swoje podzamcze tutaj :D nie zgadzam się i mówię, że tam tylko taki pikuś jest budowany :p

1 - 20 of 57 Posts