SkyscraperCity Forum banner
1 - 7 of 7 Posts

·
Registered
399 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Cześć. Po lekturze forum postanowiłem założyć swój wątek zdjęciowy. Fotografii wciąż się uczę - na pewno to zauważycie, a jak dodam, że zdjęcia robię lustrzanką to już na pewno stwierdzicie, że większość z Was lepsze zdjęcia robi telefonem ;)

Będzie to wątek z miastami, wsiami i widokami z województwa Zachodniopomorskiego. Nie będzie tu Szczecina, bo planuję osobny wątek dla tego miasta, o ile ten temat się przyjmie. Zatem do zobaczenia wkrótce w kolejnych postach, już zdjęciowych ;)

·
Registered
3,604 Posts
Zapowiada się fajnie bo Zachodniopomorskie to dla mnie ziemia dziewicza, na której ma stopa dotąd nie stanęła. Ciekaw jestem tych mniejszych miasteczek i wsi. Wrzuć coś na zachętę ;)

·
Registered
399 Posts
Discussion Starter · #4 ·
W przyszłym tygodniu wrzucę trochę Stargardu ;) aczkolwiek nie wiem, czy zdjęcia będą na takim poziomie, by móc je tutaj publikować. Jest jakaś selekcja/oceniacie poziom ? bo są takie strony/fora, na które niestety się nie dostałem ;) stąd moje obawy.

·
Registered
71,072 Posts
W przyszłym tygodniu wrzucę trochę Stargardu ;) aczkolwiek nie wiem, czy zdjęcia będą na takim poziomie, by móc je tutaj publikować.
^^
Założyłeś wątek zdjęciowy bez zdjęć? :dunno:

Jest jakaś selekcja/oceniacie poziom ? bo są takie strony/fora, na które niestety się nie dostałem ;) stąd moje obawy.
^^
Sam zrób selekcję. Spoko, spoko - widziałem tu już takie pasztety i nie ostre zdjęcia że... Tu jest wielka wyrozumiałość :|.

1 - 7 of 7 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.