SkyscraperCity Forum banner
1 - 20 of 84 Posts

·
Registered
Joined
·
1,027 Posts
Discussion Starter · #1 · (Edited)
Witam!

Postanowiłem wyruszyć z nowym tematem, gdyż zainspirowany pięknymi krajobrazami, malowniczymi miasteczkami i miastami zachodniego pomorza, chwyciłem za aparat i sfotografowałem wszystko co mi się udało, a z dzieciakiem na rękach wcale to nie jest takie proste ;) Przez ten tydzień udało mi się zwiedzić Czaplinek, Stare Drawsko, Szczecinek, Ustronie Morskie - Sianożęty, Kołobrzeg i Kłomino. Narazie tylko tyle, jeśli się uda to we wrześniu dołożę starań i sfotografuje jeszcze inne miejscowości. Mam nadzieję, że moje zdjęcia zachęcą do odwiedzenia w/w miejsc ;)

No to zaczynamy! Na dobry początek Szczecinek. Przecudowne miasto, zadbane, czyste, z niesamowitą częścią parkową, która robi naprawdę pozytywne wrażenie. Rzecz jasna są kontrasty, są wpadki architektoniczne, chaos reklamowy, ale będąc tam w ogóle to nie wpływa na odbiór samego miasta:

1. W drodze na starówkę wita nas wieża strażacka z XIX w. Przypuszczam, że odrestaurowana dzięki inwestorowi sąsiedniego budynku


2.


3. Wieża kościoła Mariackiego
 

·
Registered
Joined
·
1,027 Posts
Discussion Starter · #6 · (Edited)
Cieszę się, że spodobało Ci się Pomorze. To piękny region, ciężko doświadczony przez wojnę, jednak wciąż piękny. :) Będę odwiedzał wątek. :)
O tak! Pełna zgoda. Do pełnego obrazu zachodniego Pomorza, brakuje mi Szczecina i okolic, ale to dopiero w przyszłym roku i poświęcę temu oddzielny wątek.

Kolejna porcja zdjęć:

10. Rzut oka na deptak


11. Wieża ratusza


12. Nowa zabudowa południowo-wschodniej pierzei rynku z przełomu 80' i 90'


13. I te oryginalne wykusze...


14.
 
1 - 20 of 84 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top